Midnight Fog kayışlı Apple Watch 3 Nike + Serisi satışa çıkıyor

Apple Watch 3’ün Nike için özel üretimi olan Midnight Fog kayışlı Apple Watch 3 Nike + bugünden itibaren satışa sunuldu. Elinizi çabuk tutun çünkü bu saatler sınırlı sayıda üretilecek.


Apple’ın son dönemlerde oldukça büyük satış oranlarına erişen akıllı saati Apple Watch 3’ün spor malzemeleri üreticisi Nike için özel olarak geliştirdiği Apple Watch 3 Nike + Serisi bugünden itibaren satışa çıkıyor. Nike.com üzerinden satın alınabilecek olan akıllı saatin 399 dolarlık fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

SPORCULARIN KONFORU DÜŞÜNÜLMÜŞ

Hem GPS hem de hücresel veri LTE’ye sahip olan Apple Watch’un Apple’ın resmi internet sitesi üzerinden satılıp satılmayacağı ise henüz bilinmiyor. Alüminyum kasalı Apple Watch 3’ün en belirgin özelliği ise spor kayışı. Spor yaparken rahatsız etmeyen kayış, sporcuların aradığı özelliklerin başında geliyor. Midnight Fog adı verilen kayışla birlikte satılacak olan Apple Watch 3’ün yazılım ve içinde bulunan uygulamalar normal Watch 3 ile aralarında değişiklik göstermiyor.

GÜNCEL APPLE WATCH 3 İLE YAZILIMSAL BİR FARK YOK

Apple Watch Nike +, saati iPhone’unuzla eşleştirmek zorunda kalmadan çağrıları alma, mesaj gönderme ve Apple Müzik’ten müzik dinleme gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor. LTE hücresel veri üzerinden bağlantı sağlayan akıllı saat dijital ve analog kadranlarda Apple Watch için özel olarak tasarlanmış özel Nike saat yüzlerine sahip. Nike + Run Club uygulamasını da saatin ekranına hafifçe dokunarak başlatabiliyor ve uygulama yardımıyla yaptığınız sporun vücudunuzdaki tepkilerini teknik veriler, kalori hesaplaması, kat edilen yol ve kalp atış bilgilerini kolaylıkla ölçebiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Veterinerbayrampasa.com

Veteriner bulmak bazen çok zor olabiliyor. Evcil hayvan besleyen kişiler en iyi veterineri bulmak için …

Bir cevap yazın