Motorola sonunda mobil yazıcı Moto Mod’unu 200 dolardan satışa çıkarttı

Motorola’nın yeni nesil telefonlara entegre ettiği Moto Mod’lara yeni bir üye daha geldi. Polaroid Insta-Share yazıcı ile artık telefon üzerinden fotoğraf basabilirsiniz.


Bugün, Motorola Moto Z serisinin Moto Mod’larına bir yenisini daha ekledi. Belki de kullanıcılar tarafından en çok beklenen eklenti olan Moto Mod yazıcı Polaroid Insta-Share Printer adıyla satılacak. Birkaç ay boyunca piyasaya çıkarılacağı duyurulan yazıcı 200 dolardan ön siparişe çıkmaya hazırlanıyor.

ŞİMDİLİK SADECE ABD’DE SATIŞA ÇIKACAK

Kamerayı çalıştırmak için kullanabileceğiniz fiziksel bir obtüratör mevcut. Fotoğrafı 2 x 3 inç ZINK kağıda basabilecek şekilde tasarlanan Polaroid yazıcı, Kamera rulosundan fotoğraf basmanın yanı sıra Instagram, Google Fotoğraflar ve Facebook’daki fotoğrafları da basabiliyor. 17 Kasım Cuma günü Verizon ve Motorola.com’da ilk olarak ABD için 199.99 dolara satışa sunulacak olan yazıcı teknolojiseverler tarfından oldukça pahalı bir eklenti olarak yorumlanıyor.

DEZAVANTAJLARI OLDUKÇA FAZLA

Telefona takıldığında oldukça hantal bir görünüme sahip olan yazıcı, cebe girecek kadar ince değil. Telefonun arka bölümündeki çıkıntıda bir yazıcı olduğunu farkındayız ancak yine de tasarım açısından kullanışsız görünüyor. Fotoğraf ebatlarının da oldukça küçük olduğunu ve fotoğrafların basılacak oldukları kağıtları Motorola’nın muhtemelen çok pahalı fiyat etiketleriyle satacağını tahmin ediyoruz. 10’luk yada 20’lik fotoğraf kağıtlarının bir heves sonucu hızlıca tükeneceğini düşünen teknoloji severler, Motorola Moto Z kullanılacak bu Polaroid Insta-Share Printer Moto Mod’unun 200 dolarlık fiyata göre bu kadar dezavantajın çok olduğunu dile getiriyorlar.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın