Motorola Z2 Play Türkiye’de

Motorola’nın modüler olarak ürettiği akıllı telefonu Türkiye’de satışa sunuldu. Genel olarak ortalama özelliklere sahip olan telefonu motoMod adı verilen aparatlar bir adım öne taşıyor.


Lenovo tarafından satın alındıktan sonra akıllı telefon sektörüne adım akıllı önem vermeye başlayan Motorola modüler akıllı telefon kimliğiyle yepyeni bir telefon deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Türkiye’de de geçtiğimiz günlerde satışa sunulmaya başlayan Moto Z² Play modeli tamamen modüler yapısıyla kişileştirilebiliyor ve istediğiniz özellikleri alıyor.

TELEFON MOTOMODLAR İLE ZENGİNLEŞTİRİLECEK

Moto Z² Play modelinin en büyük özelliği inceliği. Toplamda 6 mmlik inceliğiyle bir çok telefondan kendisini ayırıyor. Bu kadar incelikte çalışamayan kamera ise bir çıkıntı şeklinde göze batıyor. Bu durum bazı kullanıcıların hoşuna giderken bazıları da bu çıkıntıdan nefret edebiliyorlar. 5.5 inçlik AMOLED ekranı ile gelen telefon sunduğu ekran deneyimi ile ortalama bir hizmet sunuyor. Ayrıca genel olarak bakıldığında orta seviyelerde olan Snapdragon 626  işlemcisine 4 GB bellek destek veriyor.

KAMERA BEKLENTİYİ KARŞILIYOR

Genel olarak orta segmentte olan Moto Z² Play’in en başarılı özelliği ise kamerası. Pik konusunda da ortalama özelliklere sahip olan Moto Z² Play 3000 mAh’lık pil gücüne sahip. Ancak bu telefonu farklı yapan başka bir durum var. Telefona motoMod adı verilen başka aparatlar eklenebiliyor ve bu durumda oyun kolu, 360 derece kamera ve ekstra kamera takılabiliyor. Motorola bu telefonu tanıtırken de özelliklerinden daha çok motoMod adı verilen aparatların konuşulacağını biliyordu. Ülkemizde 2.299 TL’den satılmaya başlanan telefonun varsayılan işletim sistemi ise Android 7.1.1 ancak gelen iddialara göre bu telefon da Android 8.0 Oreo güncellemesinden nasibini alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ISO 27001 Belgesi

ISO 27001 Belgesi ISO 27001 belgesi, ISO’nun sunduğu önemli standartlardan bir tanesidir. Son derece önemli …

Bir cevap yazın