Motorola’nın Moto Mod özel kablosuz hoparlörü 150 dolardan satışa sunuluyor

Motorola Moto akıllı telefonları için yeni bir kablosuz moto mod ekledi. 150 dolardan satışa çıkacak olan aparat, diğer moto modlar ile uyumlu olarak çalışabiliyor.


Motorola’nın Alexa hoparlörü Moto Mod, resmen Amazon Alexa desteği ile geliyor. Moto Z telefonlar için özel olarak üretilen kablosuz hoparlör 7 Kasım itibariyle ön siparişe çıkıyor. Moto mod adı verilen telefon parçalarından oluşan seriye yeni katılan kablosuz hoparlör Motorola’nın resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulacak. 13 Kasım itibariyle mağazalarda da satışa çıkacak olan hoparlörün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği henüz netlik kazanmış değil.

MOTOROLA MOTO MOD APARATLARI

Motorola telefonlara uyumlu olarak çalışan ve sesli komut asistanı Alexa’nın görev yaptığı kablosuz hoparlör, Moto Mod’lardan sadece bir tanesi. Motorola’nın şu an en çok satışını yaptığı Moto Z modeline uyumlu olan diğer Moto Modlar ise şöyle; 360 derecelik hello360 kamera, moto insta-share projektör, moto gamepad, JBL dahili hoparlör, moto turbopower batarya kiti, moto kablosuz şarj kılıfı, Hasselblad True Zoom kamera eklentisi ve Incipio araç bağlantı kiti.

Türkiye’de sadece birkaç moto modun satışta olduğunu belirtelim. Telefona farklı özellikler katan bu aparatlara her geçen dönemde yenilerini ekleyen Motorola, moto modlarını resmi internet sitesinden satışa sunmuş durumda. fiyatları 39.90 dolardan 300 dolara kadar değişen moto modları https://www.motorola.com/us/moto-mods adresinden seçip satın alabilirsiniz.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın