MSI GT75R Titan Performans Laptopu Tanıtıldı

MSI’ın performans laptopu olarak ürettiği GT75R Titan tanıtıma sunuldu. Hız olarak oldukça geliştirilen bilgisayar oyuncuların hayallerini süslüyor.


Daha çok oyun performans bilgisayar ve donanımları üreten MSI’dan beklenen hamle geldi. MSI yeni oyun laptopu GT75R Titan’ı duyurdu. Oyun meraklıları tarafından oldukça ilgiyle beklenen bilgisayarın işlemci ve hava soğutma sistemi ise ilk göze çarpan detaylar arasında.

SOĞUTMA SİSTEMİNE ÇOK ÖNEM VERİLMİŞ

4 çekirdekli Intel Core i7 – 7820 HK işlemciye sahip olan GT75R Titan, Cooler Boost 5 isimli hava soğutuculu sistem kullanılıyor ve bu sayede 4 GHz gibi hızlarda dahi ısınma sorunu yaşatmıyor. İki fan ve bakır ısı borularıyla ekran kartını ve işlemciyi aynı anda soğutan sisteme sahip olan bilgisayarın 2 adet ekran kartı seçeneği yer alıyor. GTX 1080  ve GTX 1070 tercihleriyle masaüstü oyun bilgisayarlarını aratmayan laptop günümüz oyunlarını en üst düzeyde oynatabilecek.

BELLEK KONUSUNDA EN ÜST SEGMENTTE YER ALIYOR

MSI GT75R Titan modeli Monster PC adı verilen özellikleri bünyesinde bulunduruyor. Bunlardan en büyüğü ise 64GB Ram belleğine ve 1TB’lik hard diske sahip olması olarak görülüyor. Bilgisayarda ayrıca SSD destekli hard diskler de bulunuyor. 512 GB’lık 2 adet SSD bulunan bilgisayarda RAID0 SSD desteği de bulunuyor. 17.3 inç boyutundaki Full HD 4K ekranı, 4 çekirdekli yapısı ve Steelseries adı verilen gövdesi ve klavyesiyle üst düzey bir oyun canavarı olan MSI GT75R Titan modelinin klavyesi de RGB yani renk değiştirilebilen klavye olarak göze çarpıyor. GeForce GTX 1070 ekran kartı ve Full HD ekrana sahip olan modelin fiyatı 3299 dolar iken, GeForce GTX 1080 ekran kartı ve 4K IPS ekranlı modelin fiyatı ise 4299 dolar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın