Need for Speed Serisinin Yeni Oyunu Need for Speed Payback’in Hikaye Tanıtımı Yayınlandı

Need for Speed serisinin merakla beklenen yeni oyun Need for Speed Payback’in hikaye tanıtım videosu yayınlandı.


Yarış oyunu denilince akla gelen ilk serilerden birisi olan Need for Speed serisinin merakla beklenen yeni oyunu Need for Speed Payback’in hikaye tanıtımı yayınlandı. Need for Speed’in başarılı oyunlarından birisi olan Need for Speed Most Wanted oyununu hatırlatan Need for Speed Payback’in tanıtım videosu milyonlarca kişi tarafından izlendi.

10 Kasım tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyun konsolları için çıkacak olan Payback, Ghost Games tarafından geliştirildi ve Electronic Arts tarafından dağıtılacak. Yarış oyunlarına yeni bir soluk getirecek olan Payback oyunu şimdiye kadar ki en detaylı Need for Speed oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Daha geniş araç modifiyelerine izin veren oyunda ayrıca farklı karakterler üzerinden yepyeni bir hikaye modu kurgulanmış.

Her ne kadar Need for Speed Payback oyunu yeni tanıtlacak olsa da oyun içinde yer alan bazı öğeler Need for Speed’in başarılı oyunları arasında yer alan Need for Speed Host Wanted oyunun hatırlatıyor. Sözü fazla uzatmadan işte  Need for Speed Payback oyunun hikaye tanıtımı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-sertifikalar.com

Sertifika almak, o konuya hâkim olunduğu anlamına gelir. Bu konuda aileler çok daha bilinçli hale …

Bir cevap yazın