Neutrogena cilt tarayıcısı cildinizi tarayıp ürün önererek güzelleşmenize katkı sağlıyor


Neutrogena, uzun süre üzeride çalıştığı cilt tarayıcısını Iphone için uygulamaya dönüştürerek cilt sağlığı ve güzelliği için yardım arayanlara yardımcı olmaya başladı. Bu müthiş uygulama, milyonlarca kadın tarafından en azından bir kere denenir diye düşünülürken uygulamanın detayları da ortaya çıkmaya başladı.

Bu ürün sayesinde bir miktar daha Neutrogena ürünü almanız da önerileceği için beyleri çok mutlu edecek bir haber olmadığı aşikar, işte detaylar…

 

Johnson & Johnson şirketi tarafından üretilen SkinScanner adlı bir ürün, Iphone’a bağlanıyor ve cildinizin büyütülmüş haline dikkat çekip vücudunuzdaki nem detaylarını rahatlıkla görebiliyor.

Cihaz 12 LED ışığı, 30x büyüteci ve kameranın kenarında bir nem dedektörü kullanıyor. Kullanmak için Skin 360 uygulamasını açın ve vücudunuzda güzelleştirilmesini istediğiniz yere tutun. Bundan sonrası uygulamanın işi…

Neutrogena şirketi bu ürünü CES 2018’de tanıtacağını duyurdu, burada daha detaylı bilgiler gelecek ve sizlerle en kısa zamanda detayları paylaşacağız.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple TV’de tvOS güncellemesi nasıl yüklenir ve nasıl kurulur ?

Apple tvOS 11.2, HDR ve değişken kare hızları için yeni seçenekler sunuyor. Peki bu yeni tvOS işletim sistemi Apple TV'ye nasıl indirilir, nasıl kullanılır ve nasıl yüklenir ?

Bir cevap yazın