Nokia 2’nin 4000mAh bataryası olacak

Gelen sızıntı haberlere göre Nokia 2 yakın zamanda tanıtılacak ve telefona göre oldukça güçlü bir batarya ile birlikte gelecek. Bu batarya yardımıyla telefonun bekleme süresi çok uzun olacak.


Son dönemlerde grafiğini yukarı doğru çıkartmaya çalışan Nokia’dan yepyeni bir hamle daha geldi. Yeni üreteceği Nokia 2 modelinin bataryası tam 4000mAh gücünde olacak. HMD Global tarafından üretilecek olan Nokia 2 modeli yakında tanıtılacak ve farklı özellikleriyle piyasada yerini alacak. Nokia 3’ten sonra ekonomik bir fiyat performans cihazı olacağı öngörülen telefonun diğer özellikleri hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

NOKIA 2 BATARYA KONUSUNDA EŞSİZ OLABİLİR

Nokia 8’in tanıtımı gerçekleştirildiğinde bu yıl içinde yeni Nokia’ların da tanıtılacağı bilgisi verilmişti. Bu bağlamda Nokia, 2 adını verdiği modelini tanıtmaya çok yakın. Batarya konusunda oldukça gelişme kaydeden Nokia, bu gelişmeleri Nokia 2 modelinde yansıtacak. Orta sınıfa hitap edecek olsa da yeni Nokia 2 bir amiral gemi olmayacak ancak Nokia zaten en önemli telefonu olan Nokia 8 ile başarıyı yakalamaya yakın görünüyor. Pil konusunda kendisini oldukça geliştiren ve efsane 3310 modeli gibi pil ömründe eşi benzeri olamayan cihazlar üreten Nokia, bu geliştirmeleri Nokia 2’de de yansıtacakmış gibi görünüyor.

ORTA SINIFA YENİ BİR ALTERNATİF OLACAK

Qualcomm Snapdragon 212 işlemcisini kullanacağı tahmin edilen cihazın HD 5″ ekrana sahip olacağı tahmin ediliyor. Enerji tasarrufu odaklı çalışacak olan Nokia 2, 2 günlük çalışma süresiyle iyi bir alternatif olacak gibi görünüyor. Telefonun çıkış tarihi ve diğer özellikleri hakkında net bir tarih bulunmamasına karşın ne zaman tanılacağı da bilinmiyor. Ülkemizde Nokia 3’ün satış fiyatı 999 TL iken Nokia 2’nin de fiyatının bundan daha uygun olabileceği gelen tahmin arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Seksi Fantazi Sütyen Takımları İçin Pamuk Tenim!

    Fantazi Sütyen Özenle üretilmiş ve dikkatli bir şekilde piyasaya kazandırılmış iç giyim unsurlarının …

Bir cevap yazın