Nokia, rakiplerini kıskandıracak yeni akıllı saatini satışa çıkarttı

Nokia, akıllı saat pazarında da kendine yer edinmek istiyor. Yakın zamanda özel versiyon iki akıllı saatini satışa sunan üretici, akıllı saatlerine oldukça güveniyor.


Nokia, Fransız şirket Withings’i satın aldığından beri akıllı saatler konusunda oldukça yol katetti. Nokia Steel hibrid adı verdiği yeni akıllı saat serisini de satışa çıkaran üretici bu seri ile de yüksek satış oranlarına erişmek istiyor. Yeni Nokia akıllı saatler ilk başta normal birer analog saate benzese de birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Rose gold ve siyah renkleri ile satışa çıkan Nokia’nın saatlerinin bu modelleri sınırlı sayıda üretilecek ve satılacak.

SADECE 2 MODEL SATIŞA SUNULDU

Bu özel yapım saatler özellik olarak normal versiyonlarıyla farklılık göstermese de tasarım açısından bir dizi değişikliğe uğramış. Kulanım açısından kolaylığı vurgulanan akıllı saatlerin stil sahibi kullanıcılar için özel bir sürüm olduğu dile getiriliyor. Ülkemizde henüz satışı yapılmayan akıllı saatlerin yurt dışı fiyatları ise siyah versiyon 129.95 dolar ve Rose Gold modeli ise 149.95 dolardan satışa çıkıyor. Şimdilik sadece Nokia’nin resmi internet sitesinde satışa sunulmuş olan akıllı saatlerin, büyük teknolojik özellikler vaat etmese de iyi bir tasarıma sahip olduğu düşünülüyor.

Nokia’nın küllerinden yeniden doğuşunda büyük rol oynayan HMD Global, 2017 yılında şirketi yüksek satış oranlarına taşıdı. Hiçbir pazardan geri kalmak istemeyen Nokia, önümüzdeki dönemlerde yeni akıllı saatleri, akıllı telefonları ve yeni teknolojileriyle adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın