Nokia sahalara geri dönüyor. İşte Nokia 8 Türkiye fiyatı

Nokia’nın amiral gemisi Nokia 8 modelinin Türkiye lansmanı dün gerçekleşti. Tanıtımda telefonun özellikleri, fiyatı ve ne zaman satışa çıkacağı da açıklandı.


HMD Global’in sahibi olduğu Nokia, yeni amiral gemi statüsündeki telefonu olan Nokia 8’i dün gerçekleştirdiği bir etkinlik ile Türk kullanıcılarına sundu. Üst segmentte yarışacak olan Nokia 8, önemli özelliklere ve Android işletim sistemine sahip. Vodafone ortaklığı ile yapılan lansmanda HMD Global telefonunun tüm özellikleriyle birlikte Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatının ne kadar olacağı konularını da resmi olarak açıkladı.

SATIŞLAR VODAFONE ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞECEK

Lansmanda Vodafone rüzgarları eserken telefonların fiyatları da Vodafone kapsamında açıklandı. Vodafone Akıllı Telefon Değişim Kampanyası ile faturaya ek olarak aylık 65 TL ile kontratlı olarak satışa sunulacak olan telefonun peşin satış fiyatı ise 2040 TL. İndirimli olan bu fiyat 3 aylık bir süre için geçerli olacak. Bu süre bittiğinde Nokai 8’in satış fiyatının 3000 TL’yi bulması bekleniyor.

ÜST SINIFA HİTAP EDEN ÖZELLİKLER TAŞIYOR

Nokia 8 modeli Qualcomm  Snapdragon 835 işlemciye sahip ve bu işlemciye iki seçenekli olarak 4 GB ve 6 GB’lik bellekler eşlik ediyor. 5.3 inç ekrana sahip olan Nokia 8’in yine 64 GB ve 128 GB’lik iki farklı hafıza seçeneği de bulunmakta. Ayrıca önde bir arkada bir olmak üzere 13’er MP’lik iki kameraya sahip olan telefon Android 7.1 Nougat mobil işletim sistemi kullanıyor. 3090 mAh’lık bataryasıyla Nokia geleneğini sürdürmek isteyen Nokia 8, yakın zamanda Vodafone merkezlerinde ve teknoloji mağazalarında yerini alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek?

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek? FLDB coin yeni bir proje olmasına …

Bir cevap yazın