Nokia’dan ücretsiz akıllı saatler geliyor

Nokia satışlarını yükseltmek ve önsipariş adetini çoğaltmak için Nokia 8 modeli siparişi veren herkese akıllı saat hediye ediyor. 499 Pound değerindeki Nokia 8 için ön sipariş veren herkes 120 Pound değerindeki akıllı saate ücretsiz sahip olacak.


Akıllı telefon pazarının hareketlendiği şu günlerde Nokia’da gerekli hamleyi yaptı ve yeni amiral gemisi Nokia 8 modelini satışa çıkartmaya hazırlanıyor. Ancak Nokia’ya güvenen teknoloji marketlerden bazılar ön sipariş veren her kullanıcıya 120 pound değerindeki akıllı saati yanında hiçbir ücret ödemeden verecek. Kampanya İngiltere’de yürürlüğe girdi ve oldukça talep topladı.

KAMPANYA RESMİ SİTEDE YOK

Ücretsiz akıllı saat kampanyasını Nokia’nın resmi internet sitesinde yer almıyor. Kampanyayı Carphone Warehouse isimli bir mağaza düzenliyor. Mağazanın internet sitesi üzerinden 499 Pound değerindeki Nokia 8’i ön sipariş veren her kullanıcı mağazanın taahhüt ettiği Nokia Steel akıllı saatini yanında hiçbir ücret ödemeden sahip olabilecek. Ancak mağazanın da bazı kuralları var. Daha az satışı ön görülen mavi ve gümüş renklerin ön siparişini veren kullanıcılar bu kampanyadan yararlanabilecekler. Amiral renk olan siyah renkli modeli satın alan kullanıcılar maalesef bu akıllı saate sahip olamayacaklar.

NOKIA STEEL SAĞLIK UYGULAMALARIYLA ÜNLÜ

Bir çok akıllı saat gibi Nokia Steel akıllı saat de sağlık uygulamalarını bünyesinde barındırıyor. Telefon ile birebir uyumlu olan saatin içinde yer alan Health Mate uygulamasıyla anlık nabzınız, yürüdüğünüz mesafe ve harcadığınız kaloriyi saat üzerinden görebiliyorsunuz. Bunlara ek olarak gelen mesaj ya da çağrıları, telefonunuzun durumunu ve uyumlu aplikasyonların verilerini de saat üzerinden izleyebilirsiniz. Nokia Steel ayrıca uzun bekleme süresi ve sağlamlığı ile de kullanıcılar tarafından tercih edilen bir cihaz özelliğini de taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Seksi Fantazi Sütyen Takımları İçin Pamuk Tenim!

    Fantazi Sütyen Özenle üretilmiş ve dikkatli bir şekilde piyasaya kazandırılmış iç giyim unsurlarının …

Bir cevap yazın