Nokia’nın yeni amiral gemisinin tasarımı sızdı

Nokia peş peşe güzel cihazları piyasaya çıkartıyor. En son çıkartacağı model olan Nokia 9’un ise merak edilen tasarım görselleri sızdı.


Daha önceki hiçbir Nokia tasarımına benzemeyen yeni Nokia 9’un tam bir üst segment olduğu belirtiliyor. Kaynaklardan alınan bilgiler ışığında piyasada kendine iyi bir yer edineceği tahmin edilen Nokia’nın 9 modeli için oldukça uğraştığı ve kaliteli bir iş çıkartacağı şimdiden gelen yorumlar arasında.

TANITIM VE ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ DEĞİL

Telefon için bir çok bilgi internet sitelerinde yer alsa da Nokia’ya yakın olan kişilerin Nokia 9 hakkında söyledikleri bilgiler daha da önem kazanıyor. Bu bağlamda ünlü Youtuber Waqar Khan, konu hakkında bildiği tüm verileri harmanlayarak yeni Nokia 9 modeli hakkında detayları iletti. Sızıntı haberlerinin çıkmaya başlaması tanıtım ve satışında yakın bir tarihte olacağının işareti olarak görülüyor.

TASARIMI GERÇEKTEN FARKLI

Nokia 9 modelinin geçtiğimiz günlerde tanıtılan Nokia 2 modeli ile arasındaki ciddi farklar hemen göze çarpıyor. Çift kamera ve flaşın bulunduğu arka kısma bir de parmak izi okuyucu eklenebilir. Ayrıca iPhone X gibi Retina OLED ekrana sahip olması beklenen telefonun, iPhone modelleriyle de yarışması hedefleniyor. 13 MP’lik arka kamera, daha önce neredeyse iPhone hariç bir çok telefonda bulunmayan 128 GB’lik dahili hafıza, çerçevesiz ekran, 8GB ram ve iris yüz tanıma sisteminin de yeni Nokia 9 modelinde olacağı gelen iddialar arasında. Bu bilgilerin hiçbirinin resmi olmadığını ve teknoloji Youtube kanalları tarafından edinilen bilgilere dayandığını da ekleyelim. Gerçek özellikler ve gerçek tasarım tanıtımdan sonra netleşecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek?

FLDB coin nasıl alınabilir ? Ne zaman borsalarda listelenecek? FLDB coin yeni bir proje olmasına …

Bir cevap yazın