Oculus Rift Ürünlerinin Fiyatında Kalıcı Olarak İndirim Yapıldı

Facebook’un sahibi olduğu VR teknolojisinin önde gelen markalarından birisi olan Oculus, Oculus paketinde indirime gitti.


Dünyanın önde gelen VR gözlük üreticisi Oculus bilindiği gibi dün gerçekleştirdiği özel bir etkinlikte yeni tamamen bağımsız yani kablosuz olan VR gözlüğü Oculus GO’yu tanıtmıştı. Oculus’un 199 dolara satışa çıkarttığı Oculus GO ürününün yanında Oculus’un sahibi olan Facebook bir sevindirici haber daha verdi. Oculus’un başarılı VR gözlüğü olan Oculus Rift’in fiyatına kalıcı olarak indirim yapıldı.

Oculus Paketinde Ciddi İndirime Gitti

Oculus ürünlerine yaptığı bu indirimle dikkatleri üzerine çekerken Oculus içerisinde yeni ürünleri olan Oculus Rift setini 399 dolardan satışa sunacağını açıkladı. Oculus’un bu yeni paketinde Oculus’un sevilen VR gözlüğü Oculus Rift’e ek olarak kısa bir süre önce satışa çıkan Oculus Touch kontrolcüleri, kontrolcü hareketini algılama sistemi ve altı adet VR içeriği yer alıyor. Facebook tarafından daha önceden 499 dolara satışan bu set artık 399 dolara satışa sunulacak. Oculus’un daha önceden bu paket için 599 dolar talep ettiği zamanlarda olmuştu.

Ürünleri ayrı ayrı almak isteyen kullanıcılar için ufak bir hatırlatma yapmak gerekirse Oculus ilk zamanlarda sanal gerçeklik gözlüğü olan Oculus Rift’in sadece kendisini 599 dolara satıyordu. Kontrolcüleri içinse kullanıcıların 199 doları gözden çıkartmaları gerekiyordu. Ayrıca eğer ki Oculus Rift’i bilgisayarınıza bağlamak istediğiniz zaman bilgisayarınızın VR oyunları kaldırabilmesi için güçlü özelliklere sahip olması gerektiğinden bu fiyatın önüne geçilemiyordu.

VR Platformuna Adım Atmak İsteyenler İçin İyi Bir Fırsat

Ancak Facebook sonunda kullanıcıların sesini dinledi ve Oculus paketinde ciddi bir indirime gitti. VR platformunun önemli markalardan birisi olan Oculus’un ürünlerinde indirime gitmesi VR platformuna adım atmayı düşünen pek çok kişi için önemli bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Koltuk Yıkama Makinesi – Yakıt Pompası

Koltuk Yıkama Makinesi – Yakıt Pompası Koltuk yıkamak her zaman zor bir işlem olmuştur ve …

Bir cevap yazın