OnePlus 5T’nin yeni görselleri sızdı. Telefonun Android 7.1 ile geleceği söyleniyor

Oldukça merakla beklenen OnePlus 5T’nin önümüzdeki hafta yapılacak olan tanıtımından önce hem görselleri, hem kullanacağı mobil işletim sistemi hem de Ram özellikleri sızdırıldı.


Önümüzdeki hafta tanıtımı gerçekleştirilecek olan OnePlus firmasının amiral gemisi 5T modelinin yeni görsellerinin sızmasıyla birlikte bir de hangi Android mobil işletim sistemi versiyonuyla da satışa çıkacağı hakkında iddialar ortaya çıktı. Bugün Geekbench adı verilen veritabanına yüklenen bilgilere göre telefon birkaç teste tabi tutulmuş ancak teste tabi tutulan telefonun mobil işletim sürümü ise Android 7.1.1 olarak göze çarpıyor.

OnePlus 5T, model numarası A5010 olarak testlere giriyor ve test verilerine göre cihaz Qualcomm Snapdragon 835 mobil işlemcisi kullanıyor. Yaklaşık 8 GB Ram’a sahip olduğu görülen OnePlus 5T, testlerde 7723 mb olarak Ram’e sahip olduğu görülüyor. Ancak açıkçası biz telefonun 8 GB Ram yerine 6 GB ile geleceğini düşünüyoruz. Büyük beklenti içinde olan potansiyel kullanıcıların belki de daha şaşırtacak olan durum ise, OnePlus 5T’nin Google tarafından Ağustos ayında piyasaya sürülen Android 8.0 Oreo değil, Android 7.1.1 Nougat çalıştırdığı olması.

Alınan verilere göre OnePlus 5T’nin işlemcisi ile Samsung Note 8’in işlemcisi Geekbench üzerinden karşılaştırıldığında OnePlus 5T 6742 puan alırken, Note 8 ondan daha düşük bir puan alarak 6301 puana ulaşıyor. Bu durumda OnePlus 5T’nin işlemci performansının Samsun Note 8’e karşı daha verimli olduğunu görebiliyoruz. Yukarıda belirttiğimiz tüm bilgilerin söylenti ve sızıntı bilgiler olduğunu belirtelim. Gerçek ve resmi bilgileri haftaya yapılacak olan etkinlikten sonra hakim olacağız.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Seksi Fantazi Sütyen Takımları İçin Pamuk Tenim!

    Fantazi Sütyen Özenle üretilmiş ve dikkatli bir şekilde piyasaya kazandırılmış iç giyim unsurlarının …

Bir cevap yazın