OnePlus Başlattığı Yeni Açık Beta Programıyla Android 8.0 Oreo Sürümünü OnePlus 3 / OnePlus 3T Modellerine Getiriyor

OnePlus başlattığı yeni açık beta programıyla birlikte OnePlus 3 ve OnePlus 3T modellerine Android 8.0 güncellemesini dağıtmaya başladı.


Çin’in önde gelen akıllı telefon üreticilerinden birisi olan OnePlus başlattığı yeni açık Beta programıyla eski amiral gemi modelleri olan OnePlus 3 ve OnePlus 3T modellerine Android 8.0 Oreo güncellemesini sunmaya başladı.

OnePlus başlattığı bu yeni açık beta programıyla birlikte OnePlus 3 ve OnePlus 3T modellerine sunduğu Android 8.0 güncellemesinin Beta olduğunu hatırlatmakta yarar var. Ayrıca açık beta programıyla birlikte dağıtılmaya başlanan Android 8.0 güncellemesinin yanı sıra Android’in Eylül Güvenlik güncellemeri de OnePlus 3 ve OnePlus 3T modellerine gelmiş oluyor.

OnePlus’ın bir önceki amiral gemi modelleri olan OnePlus 3 ve OnePlus 3T gelen bu yeni güncelleme ile birlikte Android 8.0 Oreo’nun PIP yani Resim İçinde Resim özelliğine kavuşuyor. Yeni güncelleme ile birlikte ayrıca cihazların ayarlar uygulamasında da önemli değişikliklikler yapılıyor. Android 8.0’ın diğer yenilikleri de cihazlara ekleniyor.

Android 8.0 açık beta programıyla birlikte OnePlus 3 ve OnePlus 3T kullanıcıların sempatisini kazanan OnePlus firmasının bu açık beta programına neden yeni amiral gemisi OnePlus 5 modelini dahil etmediği ise bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın