OnePlus’un Galaxy S8’e Benzerliğiyle Dikkat Çeken OnePlus 5T Modeli Sızdırıldı

OnePlus’un tamamen çerçevesiz amiral gemisi OnePlus 5T sızdırıldı.


Çin’in yükselen akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın kısa süre sonra satışa sunmayı planladığı OnePlus 5T modeli sızdırıldı.

Kullanıcıların verilerini izinsiz olarak topladığı ortaya çıkan OnePlus’ın üzerinde çalıştığı ve Samsung’un Galaxy S8 modeline olan benzerliğiyle dikkat çeken OnePlus 5T modeli sızdırıldı. Geçtiğimiz aylarda satışa çıkarttığı OnePlus 5 modeliyle birlikte iyi bir çıkış yakalayan OnePlus yeni amiral gemisinin ardından tanıtacağı akıllı telefonunun adını OnePlus 5T olarak belirledi. OnePlus’a yakın kaynaklar OnePlus’ın bir süredir üzerinde çalıştığı yeni akıllı telefonun OnePlus 6 olduğunu açıklasalar da bu bilgi son sızıntıyla birlikte ortadan kalkmış oldu.

OnePlus 5 İle Aynı Donanıma Sahip Olacak

Samsung’un büyük bir beğeni toplayan Galaxy S8 modelinin ekranının tasarımı gibi bir tasarıma sahip olacak olan OnePlus 5T modeli böylelikle yeni nesil amiral gemi modellerine ayak uydurmuş olacak. OnePlus 5’in sahip olduğu donanımın aynısına sahip olacak olan OnePlus 5T’nin ekranıyla fark yaratacağı düşünülüyor. OnePlus 5T’nin çıkış tarihi hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Promosyon Çantası İmalatı Yaptırmak İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Promosyon Çantası İmalatı Yaptırmak İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz? Firmalar reklam için farklı işlemler yaparlar. Bu …

Bir cevap yazın