Paintball Strateji Oyunudur


 

Son zamanların oldukça sevilerek yapılan ve popüler hale gelen bir spor dalı olmayı başarmış, içerisinde macera, heyecan ve gerilim gibi birçok özelliği içinde barındırarak bir kere oynayanları tekrar tekrar oynama hevesi veren bir outdoor spor dalıdır.

Paintball Nasıl Oynanır?

Karşılıklı iki rakip takım arasında oynanan oyunun amacı içinde boya bulunan küçük plastik veya jelatin şeklinde olan topların kullanıldığı silahlar ile birbirlerini etkisiz hale getirmeye çalışmaktır. Bu oyunda iki takımdaki kişi sayısı ne kadar fazla olursa, oyun bir o kadar daha zevkli ve eğlenceli hale gelir. Paintball oyununda birçok senaryo uygulanarak iki rakibinde bir görev gerçekleştirilmesi istenir. Ve hangi takım bu görevi gerçekleştirirse kazanan takım galip olur.

Paintball Oynamak Tehlikeli Midir?

Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da en önemli olan oyuncuların herhangi bir sağlık sorunu yaşamadan oyunu bitirmesidir. Parkurumuz da deneyimli ve uzman hakemlerimiz tarafından paintball oyunu başlamadan bütün kurallar oyuncularımıza aktarılır ve oyun bitene kadar hakemlerimiz tarafından son ana kadar kontrol edilir Sizde aklınıza sorularınızı https://www.evosports.com/paintball/ sitesinde bulabilir ve her an hazır parkurumuzda paintball oyununu zevkle oynayabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünyanın Büyük İlgiyle İzlediği Süper Kahraman Filmleri

İnsanlar dillerin geliştiği an itibariyle masallar, hikayeler ve mitler yaratarak kitlelere birşey anlatmaya çalışmıştır. Gelişen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir