Para Sayma Makinesi Ve Diğer Ofis Malzemeleri


 

HTM, Omega ile Mühlen markalarıyla ortaklaşa programlar ile kurulan şirketimiz kuruluşundan bu yana Karadeniz Dış Ticaret Şirketi olarak da anılır. Yaklaşık olarak 22 yıllık faaliyet geçmişine sahip olan firmamız sektörde gerçekleştirdiği icraatlar ve projeler ile daima ön plana çıkan bir şirket olmuştur. Özellikle para sayma makinesi ürünleri konusunda ülkemizde ofislerin ve işletmelerin ihtiyaçlarını büyük bir bölümü karşılamaktayız. Aynı zamanda oluşturmuş olduğumuz müşteri memnuniyet ilkeleri ile hizmette çığır açmaktayız.

Karadeniz Dış Ticaret Şirketi Hizmetleri

Karadeniz Dış Ticaret adlı şirketimiz İstanbul merkezli olarak kurulan bir işletmedir. İşletmemiz İstanbul’da çok sayıda satış ofisine sahiptir. Aynı zamanda ise bozuk para sayma makinesi gibi farklı türde ve özellikte pek çok model para sayma makineleri satışı gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu faaliyetlerin dışında diğer ofis malzemelerinin satışını da gerçekleştiren firmamız sektörde çok önemli bir pazar payına sahiptir. Karadeniz Dış Ticaret isimli firmamızın en gözde diğer ofis ürünü ise kağıt öğütücü ürünleridir.

Karadeniz Dış Ticaret Şirketi Ürünlerini Nasıl Temin Edebilirim?

Firmamızın satışa sunduğu ürünleri temin etmek istiyorsanız yapmanız gereken şey, parasistem.com adresini ziyaret etmek olmalıdır. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra ilgili ürünün sayfasına gidip, ürünün hemen yanı başında yer alan satın al seçeneğine tıklamanız ürünü temin etmeniz açısından yeterli olacaktır. Sizlere kaliteli hizmet sunmaktan daima mutluluk duymaktayız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri

Türkçeden İspanyolcaya Çeviri İspanyolcadan Türkçeye çeviri işleriniz var? Eğer sizin de bu çeşit işleriniz varsa …

Bir cevap yazın