Pixel 2 ve 2 XL hakkında detaylar gelmeye devam ediyor

Google’ın amiral gemi statüsündeki yeni telefonları Pixel 2 ve 2 XL hakkında haberler sızmaya devam ediyor. Son gelen iddialara göre telefonun fiyatı ve renk seçenekleri belli oldu.


Önümüzdeki haftalarda tanıtımı gerçekleşecek olan Google tarafından oldukça ciddiye alınan Pixel serisinin yenimodelleri Pixel 2 ve Pixel 2 XL’in son gelen iddialara göre fiyatı ve hangi renk seçenekleriyle satışa sunulacağı belli oldu. HTC alt yapısını kullanan ve Android OREO ile geleceği düşünülen telefonların, son çıkan diğer üreticilerin amiral gemilerinin fiyatından daha makul olacağı belirtiliyor.

3 RENK SEÇENEĞİ İLE GELECEK

Pixel 2 için 3 farklı renk seçeneği buluncakken 2 XL için 2 renk seçeneği bulunacak. Pixel 2’nin siyah, açık beyaz ve kinda mavi renkleriyle geleceği, 2 XL’in ise siyah ve siyah&beyaz renkleriyle satışa sunulacağı belirtiliyor. Fiyat konusunda da rakiplerinden ayrılmak için düşük fiyat politikasını benimseyen Google, hafıza seçeneklerine göre fiyat etiketleri koymuş durumda. Pixel 2 64 GB ve 128 GB’lik 2 farklı hafıza ile gelecek ve fiyatları 64 GB için 649 dolar, 128 GB için ise 749 dolar olacak. Pixel 2 XL ise yine 2 farklı hafıza seçeneği ile gelecek ve fiyatları 64 GB için 849 dolar, 128 GB için ise 949 dolar olacak.

SON YILLARDA ÇIKACAK OLAN EN İYİ ANDRİD UYGUN TELEFON OLABİLİR

Android işletim sisteminin yaratıcısı olan Google, kendi telefonları için ayrıca bir özen gösteriyor. Yazılım bölümünden kazandığı tüm parayı telefon ve bilgisayar üretimi için harcadığı belirtilen firmanın Google Pixel serisine özel çalışmalar yaptığı biliniyor. Pixel serisinin diğer detayları ve gelen tüm bilgilerin sızıntı haberlerden geldiğini ancak net bilgilerin tanıtımdan sonra belli olacağını da ekleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın