Playerunknown’s Battlegrounds Oyununda Hile Yapan 120 Çinli Oyuncu Tutuklandı

Steam’de en çok oynanan oyunların başında gelen Playerunknown’s Battlegrounds oyununda hile kullanan 120 Çinli oyuncu tutuklandı.


Dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisi olan Playerunknown’s Battlegrounds oyununda geçmişte pek çok hile kullanan oyuncu oyundan yasaklansa da oyuncular Playerunknown’s Battlegrounds oyununda hile kullanmaya devam ediyor.

Kısa bir süre önce Çin’de Tencent tarafından dağıtılarak oynanılmaya başlanan Playerunknown’s Battlegrounds oyununda en çok hile kullanılan ülkelerin başında Çin geliyor. Bunun farkında olan Playerunknown’s Battlegrounds oyununun Çin dağıtıcısı Tencent Çin polisiyle işbirliği yaparak 120 hile kullanan Çinli oyuncuyu tutuklattı.

Playerunknown’s Battlegrounds oyunu için yapılmış olan hilelerin neredeyse tamamının Çin’de kullanılmasıyla birlikte Tencent oyunda hile kullanan oyunculara savaş açtı. Çin’de pek çok kişi tarafından kullanılan ve Tencent’in sahibi olduğu QQ adındaki anlık mesajlaşma uygulamasında Playerunknown’s Battlegrounds oyuncularının hileyle elde ettikleri başarıları birbiriyle paylaşmasının ardından harekete geçen Tencent Çin Polisi’yle iş birliğime giderek 120 hile kullanan oyuncuyu yakalattı.

Bir Hile 15 Dolara Satılıyor!

Bir hileyi 15 dolar gibi bir fiyattan satan hilecilere karşı Tencent’in haklı mücadelesi görünüşe göre son bulmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logoswar Pvp ve Csw Savaşları

Knight online oyunlarında ismini duyuran site incelendiği zaman oyuncularına birçok avantaj sunduğu görülüyor. Bu avantajlar; …

Bir cevap yazın