Pokemon Go Cadılar Bayramı versiyonuyla geri dönüyor

Geçtiğimiz sene fazlasıyla ilgiyle oynanan eski popülaritesini Pokemon Go Halloween ile yakalamak istiyor


Geçtiğimiz sene saman alevi gibi parlayıp, insanlara sokaklarda Pokeman avlatan Pokemon Go oyunu hızlı çıkışından sonra yine aynı hızla da söndü. 2016 yılında ABD’de en fazla hasılat yapan mobil oyunlardan biri olan Pokemon Go, eski güzel günlerine tekrar geri dönmek istiyor. Tablet ve akıllı telefonlara gelecek olan mobil oyunun tamamen ücretsiz olması bekleniyor.

CADILAR BAYRAMI İLE ŞANSINI TEKRAR DENEYECEK

Pokemon Go, içinde bulundurduğu karakterleri cadılar bayramına özel bir şekilde tasarladı ve oyunu cadılar bayramı için tekrar kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Oyunun son şansı olarak görülen bu yeni hamle bakalım oyunun geleceğini kurtarabilecek mi?

Cadılar bayramı ABD için çok önemli ve birçok yerde oldukça büyük organizasyonlarla kutlanıyor. Bu organizasyonlara ciddi katılımlar oluyor ve geleneksel olarak cadılar bayramı halkın içinde önemli bir yeri var. Bunu kendi lehine çevirmek isteyen Pokemon GO, yakın zamanda hem iOS’ta hem de Android cihazları için uygulama marketlerde yerini alacak. Bu tarz günlere özel yapılan oyun versiyonlarının en büyük örneklerinden biri de Angry Birds. Angry Birds de aynı kaderi paylaşarak şu an mobil oyun piyasasında tutunmaya çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Forex Şirketi Seçimini Hangisinden Yana Kullanmalısınız?

    Para birimlerinin değişimiyle birlikte arasındaki döviz değişim oranlarının yaptığınız yatırıma göre sizlere kazanç …

Bir cevap yazın