Pokemon Go’nun yaratıcısı, Harry Potter Wizards Unite oyununu duyurdu

Pokémon Go’nun geliştiricisi Niantic firması yeni bir oyun ile kullanıcılarını sokağa çıkartmayı hedefliyor. Yeni oyunun adı ise Harry Potter: Wizards Unite.


2016 yazında akıllı telefon sahiplerinin bir çoğunu sokakta Pokemon avlarken görmek mümkündü. Birçok habere konu olan Pokemon Go, dünya genelindeki oyuncuların ilgisini kazanmıştı. Oyunun geliştiricisi Niantic, oyunu geliştirmek için Warner Brothers Interactive Entertainment ve WB Games San Francisco’daki geliştirme ekibiyle bir ortaklık kurdu. Harry Potter: Wizards Unite adı verilen oyunda oyuncuların normal dünyalarını artırılmış gerçeklik kullanarak oyuncuların büyüleri öğrenebileceğini, efsanevi canavarları keşfetmek ve savaşmak için gerçek dünya mahallelerini ve şehirlerini keşfedebileceklerini söylüyor.

OYUN MUHTEMELEN ÜCRETSİZ OLACAK

Pokémon Go’da bulunan pek çok unsur Harry Potter: Wizards Unite’da yer alacak, ancak Niantic yeni teknoloji ve oyun mekaniğinin de üzerinde geliştirmeler yapacak. Gerçek hayatta sokaklarda büyü yapmak ve canavarlarla savaşmanın değişim bir deneyim olacağını düşünün oyun severler ise oyunun gelişini merakla bekliyorlar. Harry Potter: Wizards Unite oyununun şimdilik çıkış tarihi ve diğer özellikleri hakkında net bir bilgi yer almıyor ancak 2018 yılı içinde iOS ve Android işletim sistemi kullanan cihazlarda oynanabilir olacağını düşündüğümüz oyun detaylarını oyunun geliştiricisinin sosyal medya hesapları ve resmi internet sitesinden izliyor olacağız. 2016’da oldukça popüler olan Pokemon Go oyununu gölgede bırakacağı söylenen Harry Potter: Wizards Unite oyununun Pokemon Go gibi ücretsiz olması bekleniyor.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Forex Şirketi Seçimini Hangisinden Yana Kullanmalısınız?

    Para birimlerinin değişimiyle birlikte arasındaki döviz değişim oranlarının yaptığınız yatırıma göre sizlere kazanç …

Bir cevap yazın