Popüler Bulmaca Oyunu Monument Valley 2 Android’e Geliyor

Apple’ın iOS 11 işletim sistemini WWDC 2017 etkinliğinde tanıtmasıyla birlikte duyurulan popüler bulmaca oyunu Monument Valley 2 Android işletim sistemine de geliyor.


Bulmaca oyunları arasından en çok sevilen oyunlardan birisi olan Monument Valley oyunun yeni versiyonu olan Monument Valley 2 oyunu iOS platformunun ardından Android platformuna da geliyor.

YENİ AŞAMALAR İLE BİRLİKTE GELEBİLİR

Hikayesiyle de oldukça dikkat çekici bir oyun olan Monument Valley 2 oyunu ilk oyunun yakaladığı başarıyı daha üst seviyeye taşıyor. iOS platformunun en sevilen oyunları arasında yer alan Monument Valley 2 oyunu 6 Kasım tarihinde Android platformu için de yayında olacak. Bir aileyi bulmacalara karşı yönlendirerek onların kurtulmalarını sağlamayı amaçlayan oyununun kısa aşamalara sahip olması ve güncellemelerinin biraz geç gelmesi, bu oyuna meraklı kişiler tarafından eleştiriliyor olsa da oyun şimdiden App Store’da en çok indirilen oyunlar listesini yerini almış durumda. Ayrıca Android versiyonunda üretici belki yeni aşamalar (level) da ekleyerek oyunu daha oynanabilir olarak çıkartabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

E-sertifikalar.com

Sertifika almak, o konuya hâkim olunduğu anlamına gelir. Bu konuda aileler çok daha bilinçli hale …

Bir cevap yazın