Razer Phone’un ilk görüntüsü sızdırıldı

Daha çok oyun aksesuarlarıyla adını duyuran Razer, 1 Kasım’da tanıtacağı Razer Phone akıllı telefonun görselini sızdırdı. İşte detaylar.


Ünlü oyun aksesuarları şirketi Razer’ın Razer Phone adı altında bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını daha önceki haberlerimizde duyurmuştuk. Geçtiğimiz gün sızan yeni bir görsel ile karşımıza çıkan Razer Phone’un fotoğraflarıyla birlikte bazı özellikleri de gün yüzüne çıktı.

KAMERAYA ÖNEM VERİLMİŞ

Razer’ın telefonunda ilk bakışta göze çarpan detay, telefonun hem ön tarafından hem de arka tarafında çift kameraya yer verilmiş olması. Bir flaş ile desteklenen telefon keskin hatlara sahip. TechByte isimli site tarafından sızdırılan görselden de anlaşıldığı üzere Razer’ın logosu telefonda önemli bir yere konumlandırılmış. Daha çok yeşil renklerin hakim olması beklenen telefonun özellikleri de üst seviye akıllı telefonları zorlayacak gibi görünüyor.

ANDROID’DEN RAZER PHONE’A ÖZEL İŞLETİM SİSTEMİ

Razer Phone’un Snapdragon 835 işlemci, 8 GB bellek ve 64 GB dahili hafıza ile gelmesi bekleniyor. Üst segmente yaraşır özelliklere sahip olan akıllı telefonun bir diğer farklı özelliği ise işletim sistemi olacak. Android Nougat 7.1.1 işletim sistemini kullanacak olan telefonda Razer Edition adı verilen özel bir yazılım da bulunacak. Bu yazılım Google tarafından destekleniyor ve sadece Razer Phone için geliştirilmiş durumda. Razer Phone tanıtımının 1 Kasım’da yapılması bekleniyor. Verilen tüm bilgilerin kesin olmayan kaynaklardan geldiğini ve resmi özelliklerin tanıtımdan sonra netleşeceğini de belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın