Razer’in ilk akıllı telefonu 1 Kasım’da tanıtılacak

Oyun aksesuarı ve oyun bileşenleri üreticisi olan Razer, ilk akıllı telefonunun önümüzdeki haftalarda tanıtacak. İşte telefon hakkında gelen resmi olmayan bilgiler.


Razer  ilk akıllı telefonunu birkaç hafta sonra tanıtımayı hedefliyor. 1 Kasım’da yapılacak olan tanıtımda gözler önüne serilecek olan Razer akıllı telefon hakkında da bilgiler gelmeye devam ediyor. Henüz adı bile belli olmayan telefona uzmanlar Razer Telefonu olarak isimlendiriyorlar çünkü şirket neredeyse konu hakkında hiçbir açıklama yapmadı. Telefon hakkında gelen ve söylentiden ibaret olan bilgiler ise çok fazla.

ÜST SEGMENT ÖZELLİKLERİ TAŞIYACAK

Razer’ın akıllı telefonu hakkında gelen birçok sızıntı haber mevcut. Bu haberlere göre derlediğimiz Razer telefonunun özellikleri ise şöyle; Telefon Snapdragon 835 işlemcisine sahip olacak. Ayrıca bu işlemciye 8 GB’lik bir bellek de eşlik edebilir. 12 megapiksel arka kamera, 8 megapiksel ön kamera ve 64GB dahili depolama birimine sahip olacağı söylenen telefonun 2017 yılında tanıtılmış üst segment telefonlar ile yarışacağı belirtiliyor. Telefon işletim sistemi olarak da Anroid 7.0 Nougat sürümünü kullanacak ancak Android 8.0 Oreo güncellemesini alıp almayacağı henüz belli değil.

TANITIM 1 KASIM’DA GERÇEKLEŞECEK

Razer bir ilki yaşayarak 1 Kasım’da ilk defa bir akıllı telefon tanıtacak. Yukarıda belirttiğimiz tüm özellikleri netleştirecek ve resmi bir dille açıklanacak olması bizi de heyecanlandırıyor. Telefonun Türkiye’ye ye gelip gelemeyeceği bilinmiyor ancak Razer hali hazırda Türkiye’ye birçok oyun aksesuarı gönderiyor. Yani Türkiye pazarından memnun olan üretici belki bu akıllı telefonları Türkiye’ye de gönderebilir. Bunu önümüzdeki aylarda hep birlikte göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın