Red Dead Redemption 2 oyunu 28 Eylül’de geliyor

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan GTA’nın yapımcısı olan Rockstar Games GTA’dan sonra en çok sevilen oyununu 28 Eylül’de tanıtmaya hazırlanıyor.


Rockstar Games’in GTA’dan sonra yaptığı en iyi olan sayılan Red Dead Redemption serisinin 2. oyunu bu ay sonu tanıtılacak ve oyun hakkında tüm bilgiler açıklanacak. Müdavimleri olan Red Dead Redemption oyunun 2.si, oyun geliştiricisi Rockstar Games tarafından üreticinin Twitter hesabından yapılan bir bilgilendirme tweeti ile açıklandı.

2018’DE ÇIKMASI BEKLENİYOR

Oyun severlerin merakla beklediği Red Dead Redemption 2 oyunun 28 Eylül’de bir video ile tanıtılacak mı yoksa sadece hakkında bilgiler mi verilecek henüz bilinmiyor ancak daha önce oyunun 2018 yılının ilk baharında çıkarılacağı hakkında iddialar vardı. Bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmayan Rockstar Games, GTA 6 için de aynı stratejiyi uyguluyor. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında oyunun trailer videosu yayınlanmıştı ancak oyun hakkında neredeyse hiç bir bilgi bulunmuyordu. Bu trailerın son sahnesinde 2017 Sonbaharı yazıyor olsa Rockstar Games görünüşe göre oyunu yetiştirememiş ve oyunun çıkışını ertelemiş durumda.

İLK OYUN OLDUKÇA İLGİ ÇEKMİŞTİ

2010 yılında yani bundan tam 7 sene önce çıkartılan oyunun ilk versiyonu oldukça sevildi ve oyun severler tarafından oldukça ilgiyle oynandı. VGX Yılın Oyunu Ödülünü bile alan oyunun müdavimleri serinin ilk oyununu bitirdikten sonra her zaman 2. versiyonunu beklemeye başladılar ve tam 8 sene sonrasında dilekleri gerçekleşiyormuş gibi görünüyor. Bazı oyun severler tarafından GTA’dan daha güzel bir oyun olarak yorumlanan Red Dead Redemption 2’nin gerçekten de GTA’yı ezip ezmeyeceğini oyun çıktından sonra göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Forex Şirketi Seçimini Hangisinden Yana Kullanmalısınız?

    Para birimlerinin değişimiyle birlikte arasındaki döviz değişim oranlarının yaptığınız yatırıma göre sizlere kazanç …

Bir cevap yazın