Red Dead Redemption 2’nin 2. fragmanı yayınlandı

Rockstar’ın uzun zamandan beri merakla beklenen Red Dead Redemption 2 oyununun 2. fragmanı yayınlandı. İşte detaylar.


Rockstar Games’in GTA serisinden sonra en çok güvendiği oyun olan Red Dead Redemption oyunun 2.si neredeyse tüm oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Birinci fragmanında 28 Eylül’de bir fragman daha yayınlayacağını söyleyen şirket sözünü tuttu ve ikinci fragmanı da yayınladı. Tamamen Western bir oyun olan Red Dead Redemption 2, 2018 yılında piyasada olacak.

KARAKTERLER DEĞİŞMİYOR

Arthur Morgan, Van der Linde ve çetesinin vahşi batıda yaşadıklarını anlatan oyunda karakterler değişmiyor. Serinin 1. oyunu ile aynı karakterlerin yer aldığı oyun merakla bekleniyor. Film tadında dediğimiz oyunlardan biri olan Red Dead Redemption 2, serinin 1. oyununun devamı niteliğinde.

2018 İLKBAHARINDA SATIŞTA

Rockstar daha önce Red Dead Redemption 2 oyunun çıkışı için 2018 yılının başlarını işaret etmişti. Sonrasında Red Dead Redemption 2 oyununun çıkış tarihinin erteleneceğini bildiren oyun üreticisi meraklıları üzmüştü. Yeni gelen fragman ile ilkbahar 2018 döneminde çıkacağını tekrar bildiren Rockstar, umarız bu sefer çıkış tarihi konusunda sözünü tutar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Forex Şirketi Seçimini Hangisinden Yana Kullanmalısınız?

    Para birimlerinin değişimiyle birlikte arasındaki döviz değişim oranlarının yaptığınız yatırıma göre sizlere kazanç …

Bir cevap yazın