Remarkable – Yanınızdaki ajanda ve Türkiye’de alınacak yerler!


remarkable
remarkable tablet

Dünya piyasası, yepyeni bir ürün ile çalkalanmaya başlamıştı ki henüz Türkiye’ye bunun haberi bile düşmemişti.

Gelin birlikte Remarkable ürününü tanıyalım. 

Bu ürün ücreti itibariyle yüksek, işlevi itibariyle olağanüstü, odaklanma açısındansa fevkalede, senkronizasyon itibariyle de göz kamaştırıcı.

remarkable tablet
remarkable tablet görseli

Ürün aslında epeydir kullandığımız pad’lere çok benzemektedir. Öyle ki burada çizdiğiniz / yazdığınız bir şeyi rahatlıkla anlık olarak bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan takip edebiliyorsunuz. Bu müthiş senkronizasyon, yaptığınız işleri inanılmaz bir hızda remarkable ve bilgisayar ekranınında görmenizi sağlıyor.

 

Ürünle birlikte basit bir uğraştan da kurtulmuş oluyorsunuz.

Günlük iş yaşamında sürekli online belgeler gelir, önce çıktı alır, daha sonra imzalar ve finalde tekrar tarayıcı yardımıyla onu bilgisayar ortamına aktarırız.

Öyle değil mi?

Remarkable tablet ile birlikte dijital ortamda olan, dijital ortamda kalıyor. Belgeyi remarkable aracılığıyla açtığınızda imza atacağınız yere, remarkable’ın olağanüstü dijital mürekkebiyle imzanızı atabiliyorsunuz.

Hala pahalı olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Şirket, ürünü ” gecikmesiz dijital kağıt ” olarak tanımlıyor. Canvas özelliği de  bu gerçekliği size yaşatıyor. Ancak belirtmeden edemeyiz, ürünle birlikte 60 ms’lik bir gecikme de yanında hediye geliyor.

Türkiye’den bir satın almacıysanız henüz ürünü Türkiye’ye getiren birileri olmadı, online kanallardan ya kendi web siteleri, ya e-bay tarzı global satış sitelerinden bulmanız mümkün.

kendi sitesi 629 Euro

ebay -725 Dolar

Kurlara göre en uygun fiyatı yakalamak için sürekli olarak takipte olmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Koltuk Yıkama Makinesi – Yakıt Pompası

Koltuk Yıkama Makinesi – Yakıt Pompası Koltuk yıkamak her zaman zor bir işlem olmuştur ve …

Bir cevap yazın