SAFETYRESPECT FARKIYLA İNŞAAT BARİYER SİSTEMLERİ


 

 

İş kazalarının yol açtığı ağır yaralanmalar ve ölümle sonuçlanmalar inşaat alanında alınmamış olan güvenlik önlemlerinin birer sonucudur. Ülkemizde ve dünya genelinde yayımlanan iş güvenliği yasalarına göre, artık inşaat alanları başta olmak üzere çeşitli yapı ve hafriyat alanlarında ve işçi çalıştırılan tüm alanlarda iş güvenliği sağlanmak zorundadır. İş sahasının güvenliğinin sağlanması amacıyla kurulmuş olan “Saferespect” firması kaliteli malzemeler kullanarak inşaat bariyer sistemleri üretmektedir. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen sistem malzemelerinin kurulumundan ve güvenlik sisteminden firmamız sorumludur. Sahada çalışan mühendislerimiz ve montaj kurulumunu gerçekleştiren uzmanlarımız ile hizmet sağlamaktayız. Yasaların belirlediği doğrultuda güvenlik hizmetleri sunarak, işverenlerin de bu kapsamdaki isteklerini belirliyoruz. İnşaat bariyer sistemlerini üretip, kurulumunu yapıyoruz. Satın alınan sistemlerin demontajı da işveren isteğine göre ister firmamız tarafından isterseniz de inşaat firması tarafından yapılmaktadır. Kolay istiflenme ve kolay depolanma avantajı sayesinde uzun yıllar her inşaat alanında kullanabileceğiniz yapıda bir sistem oluşturmaktayız.

 

İnşaat bariyer sistemleri inşaat şantiye alanlarında düşmeyle sonuçlanan alanlarda ölümcül risk barındıran durumların önüne geçilmesi amacıyla ortaya çıkarılmış bir mekanizmadan oluşmaktadır. Bu bariyer sistemleri inşaat alanlarının proje kapsamlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Kendi projenize uygun olarak belirleyebileceğiniz kapsamlı bariyer sistemlerinin fiyat bilgilendirmesini almak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sorularınız için kapsamlı internet sitemizden de yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için sitemizde yer alan çalıştığımız projeleri de görmeniz mümkündür.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünyanın Büyük İlgiyle İzlediği Süper Kahraman Filmleri

İnsanlar dillerin geliştiği an itibariyle masallar, hikayeler ve mitler yaratarak kitlelere birşey anlatmaya çalışmıştır. Gelişen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir