Sağlıklı Gülüşler İçin Dentankara


Öztoprak ailesinin beş kuşaktır diş hekimliği yapan üyelerinin kurduğu Dentankara, bu işi bir yaşam tarzı haline getiriyor. Yaptıkları tüm çalışmaları iş olarak görmeyip sanki hobileri ile uğraşırmışçasına severek hizmet veriyorlar. Klinikte 5 kuşaktan da diş hekiminin bulunması sayesinde tüm jenerasyonların tecrübelerine sahip oluyorlar.

Akla gelebilecek tüm diş hastalıkları, tedavileri ve işlemleri hakkında bilgi sahibi olan klinik çalışanları güler yüzlü bir ekibe sahiptirler.

İmplant-Diş İmplant, Ortodonti – Diş Teli, Ağız Çene Cerrahisi, Pedodonti, Çocuk Diş Hekimliği, Dental – Protez, Işınlı Dolgu, Kanal Tedavisi, Uyku Apnesi, Horlama, Diş Eti Tedavisi, Diş Temizliği konularında en son teknoloji sistem ve aletlerini kullanıyorlar.

Dişçi Koltuğu Korkusuna Son

Tamamen güzler yüzlü bir ekip ile çalışan klinik kurucuları, yıllardır süre gelen dişçi koltuğu korkularını yenme konusunda oldukça iddialı duruyor. Beş nesildir diş teli, dolgu, kanal tedavisi gibi konularda binlerce hasta kazandıklarından bu konunun da üstesinden geldiklerini düşünüyorlar.

Dişçi koltuğunu görüp bütün çaba ve iknalara rağmen korkusunu yenemeyen hastalara ise sedasyon uygulaması ile sakinlik veriyorlar. Böylelikle hasta işlemleri hem görmüyor hem de hissetmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ticari buzdolaplarınız için 7 bakım önerisi

Ticari buzdolapları işletmeniz için vazgeçilmez öneme sahiptir. Tüm içeceklerinizi ve gıdalarınızı soğuk tutarken işlerinizin devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir