Samsung Galaxy C7’ye Android Nougat güncellemesi geliyor

Samsung’un orta segmentteki telefou Galaxy C7, yakın zamanda Android 7.0 Nougat güncellemesi ile daha çok hızlanacak ve ek özellikler kazanacak.


Son dönemlerde Samsung’un birçok orta sınıf akıllı telefonu Android 7 Nougat mobil işletim sistemi almaya başladı. Sıradaki model ise Samsung C7. Samsung kendi resmi internet sitesinde paylaştığı Çince bir haber ile Samsung Galaxy C7’nin Android 7.0 Nougat mobil işletim sistemi güncellemesi alacağını da doğruladı.

Samsung Galaxy C7, Çin’de Android güncellemesi almaya başladı. Güncelleme, 1142 MB boyutunda ve yeni Samsung Deneyimini ve çeşitli özelliklerini getiriyor. Geliştirmeler arasında Always-On Display, Çoklu Pencere ve Ayarlar menüsü değişiklikler yer alıyor.

Galaxy C7’deki uygulamalar daha hızlı yüklenebilecek ve Nougat güncellemesi yüklendikten sonra daha fazla güç tasarrufu sağlacak. Yeni bir güvenlik düzeltme eki de bulunan güncellemede Samsung, tüm kullanıcılarına telefonlarının güncelleme ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmesini ve tabii ki  herhangi bir sorun olması halinde yedekleme yapmalarını hatırlatıyor.

YAKINDA TÜM ÜLKELERE GELECEK

Samsung’un orta sınıf telefonlarına getirdiği ve Oreo’dan önceki ilk mobil işletim sistemi Nougat’ı kullanılıyor olması, üreticinin amiral gemi modellerinin de yakın zamanda Android 8.0 Oreo güncellemesi alacağına işaret gibi görünüyor. Çeşitli testlerden ve Çin’deki yayın tamamlandıktan sonra Türkiye de dahil diğer ülkelere de gelecek olan güncelleme, hız sorunları, güvenlik açıkları ve hata düzeltmeleri konularında akıllı telefonların daha güncel kalmasını sağlıyor. Eğer bir Samsung C7 kullanısıysanız ara ara yazılım güncellemesini denetlemenizi öneriyoruz.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın