Samsung Galaxy J4 İle İlgili Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

Samsung’un uygun fiyat etiketine sahip olması beklenen Galaxy J4 modelinin özellikleri ortaya çıktı.


Samsung’un yakın zamanda tanıtması beklenen Galaxy J4 modeliyle ilgili olarak yeni bilgiler ortaya çıktı.

Uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri de üreten Samsung’un uygun fiyatlı akıllı telefon serisi olan Galaxy J serisine yeni bir model ekleniyor. Uygun fiyat etiketine sahip olması beklenen Galaxy J4 modelinin performans testi sonuçları Geekbench üzerinde görüntülendi. Test sonuçlarına göre Samsung’un uygun fiyat etiketli modeli Android 8.0 Oreo işletim sistemiyle birlikte gelecek. Henüz ismi bilinmeyen dört çekirdekli bir işlemciden güç alacak olan Galaxy J4 ayrıca 2 GB RAM ile desteklenecek.

Ortaya çıkan bilgilerde ayrıca Samsung’un uygun fiyatlı Galaxy J4 modeline güç veren işlemcinin performansına dair bilgiler de yer alıyor. Tekli çekirdek testinde “623” puan alan Samsung’un J4 modelinde kullanılan işlemci çoklu çekirdek testinde de “1815” puan alıyor. Giriş seviyesi akıllı telefon modellerinde kullanılan işlemcilere göre Samsung’un Galaxy J4 modelinde kullanacağı işlemcisinin biraz daha iyi olduğu görülüyor.

Giriş seviyesi akıllı telefon modellerinde etkili modeller üretemeyen Samsung görünüşe göre giriş seviyesi akıllı telefonlarına biraz daha önem verebilir. Samsung’un yeni giriş seviyesi modeli Galaxy J4’ün özelliklerinin ilerleyen günlerde netlik kazanması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın