Samsung Galaxy J5 (2016) nihayet Android 7.1.1’e kavuşuyor

Türkiye’de de oldukça fazla kullanılan Samsung Galaxy J5 (2016) en sonunda Android 7.1.1 güncellemesiyle yeni özelliklere kavuşuyor.


Samsung’un oldukça popüler olan akıllı telefonlarından Samsung J5 2016, sonunda Android Nougat 7.1.1 mobil işletim güncellemesine kavuşuyor. Samsung, beklendiği gibi Türkiye ve Avrupa’daki Galaxy J5 modellerine (2016) Android 7.1.1 güncellemesini yayınlıyor. Android 7.1.1 ile yazılım ve donanım açısından birçok ek özelliğe kavuşmanın yanı sıra Note 8 yazılım işlevleri seviyelerine de ulaşılabilecek.

SAMSUNG EXPERIENCE YAZILIMI DA BULUNACAK

Samsung’un kendine özgü geliştirme programı olan Samsung Experience uygulamasının 8.5  versiyonu da Samsung Galaxy J5 (2016) modeline gelecek. Böylelikte telefon deneyimleri daha da hızlanacak ve eğer kullanıcı izin verirse yazılım hakkında raporlama da yapılacak. İndirmek ise oldukça basit. telefonunuz ayarlar bölümünden Cihaz hakkında bölümüne gelerek, güncellemeleri denetleye dokunarak Android 7.1.1 güncellemesini telefonunuza indirebilirsiniz. Şimdilik tüm telefonlarda güncelleme indirilebilir olmasa da kısa zamanda Türkiye dahil tüm telefonlarda bu güncellemeyi indirebileceğiz.

TÜRKİYE’DE EN ÇOK SATILAN SAMSUNG’LARDAN BİRİ

Samsung Galaxy J5’in (2016) Türkiye’de ciddi kullanıcı kitlesine sahip bir akıllı telefon. Hem kolay kullanımı, yavaşlamayan yapısı ve fiyatı nedeniyle oldukça tercih ediliyor. Bu güncelleme ile birlikte yeni özellikler de kazanacağını umduğumuz J5, Türkiye’de daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın