Samsung Galaxy S8 için Android 8.0 Oreo beta şimdi yayında

Samsung S8’in Android Oreo güncellemesinin Beta versiyonu ilk önce Kuzey Amerika, İngiltere ve Güney Kore’deki kullanıcılar tarafından kullanılabileceği açıklandı.


Samsung Galaxy S8 kullanıcıları oldukça uzun zamandan beri Android Oreo güncellemesini bekliyorlardı. Henüz güncelleme tam olarak gelmiş olmasa da Samsung S8’in Android 8.0 Oreo Beta ile bazı şanslı kullanıcılar tarafından kullanılabileceği haberi gerçekten heyecan verici. Android 8.0 Oreo Beta’nın iki ana safhada başlayacağı bildiriliyor. İlk olarak Kuzey Amerika, İngiltere ve Samsung’un ana vatanı olan Güney Kore’den başlaması planlanan Oreo güncellemesi ikinci olarak daha sonra Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, Polonya ve İspanya’ya sunulacak.

KULLANMAK İÇİN BETA PROGRAMINA ÜYE OLUNMASI GEREKİYOR

Samsung, Oreo Beta güncellemesi telefona yüklendikten sonra tüm özellikleri denenebilecek ve geri bildirimde bulunulabilecek. Yukarıdaki bölgelerden birinde yaşıyorsanız ve Galaxy S8 veya S8 + ‘a sahipseniz, Galaxy Apps ve Google’dan indirebileceğiniz Samsung Üyeleri uygulamasıyla Beta programına kolayca katılabilirsiniz. Kaydınızı tamamladıktan sonra Ayarlar -> Yazılım güncelleme -> Güncellemeleri manuel olarak indir seçeneğine dokunarak Oreo güncellemesini anında indirebilirsiniz.

Tüm üreticiler gibi Samsung da yaklaşan önemli güncellemelerinden önce Beta versiyonlarını geliştiricilerin kontrol etmeleri ve denemeleri için indirilebilir kılıyor. Böylelikle geliştiricilerden gelen geri bildirimler sayesinde tüm dünyaya global olarak sunulan güncellemelerde hata payları da minimuma iniyor. Bir diğer geri bildirim ise kullanıcıların versiyonun tümü yayınlandığında verdikleri şikayet ve tepkiler. Üreticiler bu şikayetlere göre yazılımları güncelliyor ve periyodik olarak yeni hata düzeltme güncellemeleri ile hatasız bir kullanımın yolunu açıyırlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın