Samsung Galaxy S8’e gelen Oreo Beta sürümü güncelleştirildi

Samsung S8 ve S8+’a gelen Oreo Beta sürümü ilk güncellemesini aldı. İşte güncellemenin içeriği ve Android Oreo hakkında son durum bilgileri.


Samsung Galaxy S8 için Oreo güncellemesinin Beta versiyonu geçtiğimiz hafta yayınlanmıştı. Güncellemenin yayınlanmasının ardından yapılan testler sonucunda çıkan hatalar ve sorunlar için de ilk güncelleme yayınlandı. Güncelleştirmede birçok güvenlik ve hata düzeltmesinin bulunmasının yanı sıra birkaç da yeni özelliği bünyesinde barındırıyor. Saat stillerine getirilen geliştirmeler ve bildirim ekranının şeffaflık ayarlarını içeren güncellemenin boyutu ise oldukça fazla. 610 mb boyutunda olan güncellemeyi almak için mutlaka bir wi-fi ağına bağlanmanızı öneriyoruz. Böylelikle mobil kotanızı doldurmamış olacaksınız.

Almanya, İspanya, Fransa, Polonya, Hindistan ve Çin’den oluşan ikinci parti test ülkeleri şimdilik Oreo Beta güncellemesini denemeye başlayamıyorlar. Ancak kısa zaman sonra bu ülkelerde beta testlerini gerçekleştirebilecek. Bu ülkelerin de yapacağı testlerden sonra güncellemenin yavaş yavaş beta’dan normal indirilebilir sürüme geçiş yapacağını umuyoruz. Oldukça uzun zamandan beri yapılan testlerde çıkan tüm hatalar ve güvenlik sorunları düzeltildikten sonra tüm dünyada dil seçenekleriyle birlikte kullanıma açılacağı tahmin ediliyor.

Samsung S8 ve S8+’tan sonra diğer amiral gemilerinden başlamak üzere birçok akıllı telefona gelecek olan Android 8 Oreo mobil işletim sistemi güncellemesini test etmek için biz de sabırsızlanıyoruz. Daha önce yayınladığımız Android Oreo güncellemesi alacak telefonlar listesi yazımızı okuyarak da kendi telefonunuza güncellemenin gelip gelmeyeceğini inceleyebilirsiniz.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne?

DeFi Nedir? Finans Dünyasını Değiştirebilir mi? Farkı Ne? DeFi Nedir? Kripto para dünyasında en çok …

Bir cevap yazın