Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ Modelleriyle İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Samsung’un yeni amiral gemileri olacak olan Galaxy S9 ve Galaxy S9+’a dair yeni bilgiler geldi.


Samsung’un 2018 yılının Mart ayında tanıtması beklenilen Samsung Galaxy S serisine dair yeni özellikler ortaya çıktı. Samsung’un amiral gemi serisi olan Galaxy S serisi pek çok kullanıcı tarafından büyük bir beğeniyle kullanılıyor. Samsung’un önümüzde ki aylarda tanıtacağı Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modelline dair ilk bilgiler gelmeye başladı.

Samsung’un yenilikçi bir tasarımla sunduğu Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinin ardından Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerinin özellikleriyle birlikte tasarımı çok merak ediliyor. Gelen son iddialara göre Samsung’un Galaxy S9 modelleri modüler bir yapıya sahip olacak. Daha önce pek çok akıllı telefonda denenen bu özelliği kullanıcılar bir türlü sevemese de üreticiler bu özelliği akıllı telefonlara getirmekte kararlı gibi görünüyor.

Samsung’un rakiplerine göre telefonu kalınlaştırmadan ve daha ince formlarda bu aksesuarları Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerine sunması bekleniyor. Ayrıca Galaxy S9 ailesiyle ilgili heyecanlandıran bir başka gelişme ise Samsung’un parmak izi okuyucusu ekranın altına konumlandırması. Daha gelişmiş bir Bixby yazılımıyla gelecek olan Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın özelliklerinin ilerleyen günlerde daha net bir şekilde ortaya çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın