Samsung Galaxy S9+ karşılaştırma testinde 4 GB Ram ile yakalandı

Samsung’un 2018 yılı amiral gemi modeleri S9 ve S9+’ın Geekbench testlerinde 4GB ram ile ortaya çıkması tüm teknoloji çevrelerini şaşırttı.


Samsung, yeni amiral gemisi ikilisi Samsung S9 ve S9+ hakkında sızıntı haberler dolanmaya devam ediyor. Güney Koreli şirket Şubat ayı sonlarında veya Mart başında yeni Galaxy S serisi amiral gemilerini satışa çıkartacakmış gibi görünüyor. Telefonların tanıtımı ise Ocak 2018’de yapılabilir.

Samsung’un en yeni akıllı telefonlarıyla ilgili yeni bilgiler de Geekbench’te ortaya çıktı. İki cihaza da verilen yeni model numaraları (SM-G960 ve SM-G965) ile Benchmark karşılaştırma testlerine giren telefonların Geekbench’deki listende Galaxy S9+ ‘un Exynos 8910 işlemcisi ile geleceği ancak sadece 4GB RAM ile çalışacağı görülüyor. Galaxy S9 ve S9+’ların 4GB RAM ile gelmesi açıkçası biz de dahil birçok teknoloji meraklısını şaşırttı. Galaxy S9 modelinin ekran dışında farklı teknik özellikler konfigürasyonuna sahip olacağına inanmak isteyen kişiler olarak Samsung’un yeni amiral gemi modellerinde 4 GB Ram’den daha yüksek bir ram kapasitesi olması gerektiği yorumlanıyor. Ayrıca gelen bilgiler arasında her iki akıllı telefonun da Android 8.0 Oreo ile birlikte geleceği tahmin ediliyor.

Çoklu çekirdek testinde 3835 puan alan Samsung S9 için belki de Samsung yanıltıcı bilgiler veriyor olabilir. Telefonun özelliklerini yanlış sızdırarak kullanıcılarına sürpriz bir konfigürasyonla çıkmayı planlıyor da olabilir. Telefonun gerçek özelliklerine tanıtım esnasında resmi bilgiler ile emin olacağız.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın