Samsung Galaxy S9 Ocak ayında satışta

Samsung Galaxy S9 ocak 2018’de raflarda yerini alacak. iPhone 8’i rakipsiz bırakmayan Samsung yakın zamanda tanıtım yapmayı planlıyor.


Akıllı telefon sektörünün en önemli oyuncularından biri olan Samsung, iPhone 8’e rakip olarak çıkartacağı yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S9 için hazırlıklarını tamamlamak üzere. Ezeli rekabet için hiç bir zaman gelişmelerden kendini alamayan Samsung 1 yıl içinde S9 ile 3. amiral telefonunu çıkartmış olacak.

IPHONE 8 RAKİPSİZ KALMAYACAK

iPhone 8’in çıkışına az bir süre kalmışken Samsung yine bekleneni yaptı ve ezeli rekabet için hamlesini gerçekleştirdi. Teknoloji severler tarafından Samsung’tan tam yeni bir telefon beklenmiyor dendiği sıralarda IFA 2017’de beklenen gerçekleşti ve Samsung S9 müjdesini verdi. Böylelikle Apple ile rekabet üst seviyelere taşındı. iPhone 8’in tüm özellikleri bilinmese de Samsung bu konuda ünlenmiş durumda. Her yeni amiral telefon tanıtımında mutlaka iPhone’dan farklı ekstra bir özellik sunuluyor. Hem iPhone’nun hem de Galaxy S9’un özellikleri henüz net olmasa da Samsung’un rekabete şimdiden hazır olduğu IFA 2017 yapılan yorumlar arasında yer alıyor.

ÜRETİM KASIM 2017’DE BAŞLIYOR

Samsung Galaxy S9’un üretimine ilk etapta ekran ile başlayacak. Genellikle telefon üretimleri ekran ile başlar ve sonrasında tasarıma göre diğer parçaları üretilir. Ekran üretimi ile kasım ayı içinde sızıntı haberlerin de başlaması bekleniyor. Diğer ilginç bir bilgi ise iPhone 8’in ekranları da Samsung tarafında üretiliyor. Ayrıca Samsung S9’un işlemci olarak da son teknoloji olan Qualcomm’un Snapdragon 845 işlemcisini kullanacağı da gelen iddialar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın