Samsung Galaxy S9’un model çizimleri ve görselleri sızdırıldı

Samsung’un 2018 yılında çıkartmayı hedeflediği yeni amiral gemi telefonu Samsung S9’un ön ve arka model tasarımları sızdı.


Geçtiğimiz hafta teknoloji çevreleri tarafından Samsung Galaxy S9’un arka tasarımının oldukça büyük değişimlere uğrayacağı konuşuluyordu. Bu yorumları destekler nitelikte bir paylaşım da sızdırma kralı olarak görülen phoneArena sitesinden geldi. Sızdırma konusunda iyi bir sicile sahip olan site Samsung S9’un iddia edilen arka tasarım değişikliklerini CAD kayıtlarıyla da tekrar doğrulamış oldu.

DİKEY ÇİFT KAMERA YERLEŞİMİ

Galaxy S9’un Note 8’in izinden gidebileceği ve ikili bir kamera ile geleceği zaten sürpriz olmayacak gibi görünüyor. Görsellerde de gördüğünüz gibi çift kameraya sahip olacağı tahmin edilen Samsung Galaxy S9’un dikey çift kamera tasarımı ile de gelmesi muhtemel görünüyor. Bilgisayar destekli tasarım şemalarına göre Samsung, parmak izi tarayıcısını da kameranın altına konumlandıracak gibi görünüyor.

Görsellere göre yine kavisli bir ekranla gelecek olan S9, Infinity Display ekrana sahip olabilir. Kamera konusunda ciddi gelişmelerin geleceği düşünülen telefonun ön yüzü hakkında şimdilik herhangi bir belirleyici bir görsel yada bilgi sızdırılmadı. Tek belli olan konu ise ekranın üst kısmındaki sensörler ve kameraların yerleşimi. Samsung S9’da ayrıca ekrandan parmak izi okuma ve yeni işlemciler üzerinde de çalıştığı söyleniyordu. Gördüğünüz tüm görsellerin resmiyet kazanmamış ve değişebilir bir veri olacağını mutlaka belirtelim. 2018 yılının başında netleşecek olan modelin iç donanımları ve bileşenleri de yakın zamanda sızabilecek bilgiler arasında. Bu arada telefonun “Samsung Galaxy S9” ismi dışında farklı bir model ismi de olabileceği söyleniyor.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın