Samsung katlanabilir Galaxy X ile geliyor

Samsung yepyeni bir teknoloji olan katlanabilir ekran tasarımı için kolları sıvadı. Yakın zamanda tanıtımı beklenen katlanabilir teknolojili Samsung X, 2018’de kullanıcının beğenisine sunulabilir.


Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olan Samsung yepyeni bir akıllı telefon tarzıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Samsung Galaxy X adının verileceği tahmin edilen bir telefon ile yakın gelecekte teknoloji severleri buluşturacak. Şimdiden bir çok lisansını alan Samsung’un bu telefonda şimdiye kadar yapılmamış bir teknolojiyi kullanacak.

KATLANABİLİR İLK CİHAZ SAMSUNG X

Samsung’un katlanabilir teknoloji hakkındaki girişimleri daha önce de ortaya çıkmıştı ancak Samsung bu sefer bu teknoloji bir telefonda kullanmayı hedefliyor. Ayrıca bu telefon için geçtiğimiz günlerde Wi-Fi ve Bluetooth lisanslarını da alan firma, telefonun üretimine hazır gibi görünüyor. SM-G888N0 kodlu telefonunu isminin Samsung Galaxy X olaması bekleniyor. iPhone X çıktıktan sonra bu ismi kullanması Samsung için dezavantaj gibi görünse de iki telefonun da teknoloji bambaşka olacak.

SERTİFİKALAR TEKER TEKER ALINIYOR

Her akıllı telefon için alınan sertifikalar gibi Samsung Galaxy X için de bazı sertifikaların alınması gerekiyor. Bunu bilen üretici şimdiden telefon için bazı sertifikaları aldı bile ancak telefonun üretimine geçene kadar diğer tüm sertifikaları da telefonu piyasaya çıkartmak için almak durumunda. Telefon hakkında herhangi bir bilgi bulunmasa da katlanabilir teknolojiyi ilk olarak kullanan telefon olacağı için iyi bir işlemci ve iyi özelliklerle kullanıcıyla buluşması bekleniyor. Sertifikaları bir bir alan Samsung telefonu üretmekte de gecikmeyeceğe benziyor. Samsung Galaxy X 2018 yılı içinde tanıtılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın