Samsung S8 oylamada yılın telefonu seçildi

İngiltere’de yapılan oylamaya göre verilen en iyiler ödül etkinliğinde Samsung S8 en fazla oyu alarak yılın telefonu seçildi. İşte detaylar.


Her yıl gerçekleşen mobil tüketici ödülleri İngiltere’de büyük bir etkinlik ile gerçekleşti. İngiltere’de bir internet sitesi üzerinden yapılan oylama ile seçilen yılın en iyi telefonu ödüllünün sahibi ise açık ara aldığı oylarla Samsung Galaxy S8 oldu. Hem en iyi telefon ödülüne hem de en iyi kameralı telefon ödülüne hak kazanan Samsung Galaxy S8 oldu. Ayrıca Samsung yılın telefon üreticisi de seçildi.

DİĞER SEGMENTLERDE DE 1.’LER SEÇİLDİ

Alt segmentin de yarıştığı oylamada Huawei Honor 9 en iyi pazarlaması yapılan telefon ve Moto E4 en uygun fiyatlı telefon (Yaklaşık 600 TL) ödüllerinin sahipleri oldular. Ayrıca en iyi akıllı saatlerin de yarıştığı oylamada Apple Watch 2 açık ara 1. olarak en iyi akıllı saat seçildi.

Yarışmada Apple ürünleri olan iPhone 8, 8 Plus, Apple Watch 3, Samsung ürünleri olan Note 8 ve S8+’ın bu oylamada bulunmamasının sebebi ise oylama başladığı dönemde saydığımız hiçbir ürün piyasada değildi ve bu sebepten oylamaya da katılamadılar.

Yarışmanın diğer ödülleri ise şöyle:
En iyi Operatör: Vodafone
En iyi ev ürünü: Google Home

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ISO 27001 Belgesi

ISO 27001 Belgesi ISO 27001 belgesi, ISO’nun sunduğu önemli standartlardan bir tanesidir. Son derece önemli …

Bir cevap yazın