Samsung S9 gelecek yılın yıldızı olacak

Samsung amiral gemisi S serisi yeni telefonunu önümüzdeki sene satışa sunabilir. Samsung S9 ve S9+ gelecek sene en iyi telefon ünvanını tekrar kazanabilir.


Bu yılın en çok konuşulan akıllı telefonlarından biri olan Samsung S8 ve S8+’ın devamı niteliğinden gelmesi öngörülen Samsung S9 ve S9+ gerçekten de üstün özellikleri bünyesinden barındıracak. Samsung şu an hem ekran içi parmak okuyucusu hem de yüz tanıma sistemi üzerinde çalışıyor. Eğer çalışmalar başarılı olursa bu özellikler de S9 ve S9+’da yer alabilir. Geçtiğimiz Mart ayında satışa çıkan S8 modeli gibi S9 serisinin de Şubat 2018’de duyurulacağı ve Mart 2018 de satışa çıkacağı tahmin ediliyor.

YEPYENİ BİR İŞLEMCİYLE GELEBİLİR

Samsung S8 serisinde kullandığı Snapdragon 835 işlemcilerinin bir üst modeli olan Snapdragon 845 işlemcisini S9 modellerinde kullanmayı planlıyor. Bu işlemci ile ciddi hız farkları olacağı tahmin ediliyor. Mobile World Congress (MWC) 2018’de tanıtılması beklenen Samsung S9 ve S9+, iki amiral gemisiyle kongreyi sallayabilir. Tamamen çerçevesiz olması beklenen akıllı telefonların yine Kasım ayında satışa çıkacak olan Apple iPhone X ile özelliklerine göre tam bir yarış halinde olacağı tahmin ediliyor. Samsung Note 9’dan önce tanıtılması muhtemel olan telefonlar hakkında uzmanların da büyük beklentileri var. Telefon hakkında elimize ulaşan bilgiler şimdilik gayet sınırlı ancak önümüzdeki sene tanıtımı yapıldığında iPhone X’i oldukça zorlayacağı şimdiden belli görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ISO 27001 Belgesi

ISO 27001 Belgesi ISO 27001 belgesi, ISO’nun sunduğu önemli standartlardan bir tanesidir. Son derece önemli …

Bir cevap yazın