Samsung Sesli Asistanı Bixby’nin Yeni Sürümünü Kullanıma Sundu

Samsung kendi dijital asistanı olan Bixby’nin 2.0 sürümünü yayınladı.


Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung’un sesli asistanı Bixby’nin yeni sürümü kullanıcıların kullanımına sunuldu. Beta programını çok kısa sürede tamamlamayan Samsung’un Bixby programı 2.0 sürümüyle birlikte biraz daha iyi hale geliyor ve iddialı özelliklere kavuşuyor.

Samsung kendi sesli asistanı olan Bixby’nin 2.0 sürümüyle birlikte sadece Galaxy modellerini değil Samsung marka ürünleri de akıllı hale getiriyor. Bixby’nin 2.0 sürümü geliştici notlarında Samsung yeni sürümle birlikte Bixby’nin çok daha stabil çalıştığını ve doğal dil anlama yetisinin geliştirildiğini belirtirken ayrıca Bixby’nin karmaşık cümleleri de anlayabildiğini belirtiyor.

Apple’ın kendi sesli asistanı Siri için yaptığı SK programını Samsung’da çok kısa bir süre içinde Bixby için yapacak. Bixby 2.0 ile birlikte kendi sanal asistanını geliştiricilere açmak isteyen Samsung bu sayede kullanıcıların Bixby kullanımını arttıracak.

Siri, Google Assistant ve Amazon Alexa karşısında güçlenmek isteyen Samsung’un Bixby ile istenen başarıya ulaşıp ulaşamayacağını ise zaman gösterecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İzmir’de Kadın Doğum Uzmanı Arayanlara Profesyonel Klinik

 ​Kadın sağlığı ciddiye alınması gereken sağlık sorunlarını içine alıyor. Bu nedenle kadın hastalıkları ve doğum …

Bir cevap yazın