Samsung’tan Note 8 alanlara 500 TL değerinde hediye çeki

Samsung geçtiğimiz günlerde tanıtımını gerçekleştirdiği Note 8 modeli için ön sipariş veren herkese Samsung’un giyilebilir teknoloji alışveriş sitesi üzerinden 500 TL değerinde hediye çeki vereceğini açıkladı.


Samsung Note 7 ile bozulan prestijini değiştirmek için Note 8’e oldukça önem veriyor ve bu satışları güçlendirmek adına yeni bir kampanyaya imza atıyor. Yapılan kampanyada Samsung Note 8 ön sipariş veren herkes Samsung’un giyilebilir teknoloji alışveriş sitesi olan SamsungWA üzerinden 500 TL’lik hediye çeki kazanıyor. SamsungWA’nın ürün gamı ise Samsung telefon hariç tüm mobil Samsung ürünlerini kapsıyor.

KAMPANYA 17 EYLÜL’DE SONA ERİYOR

Ön sipariş için Samsung’un resmi internet sitesi, gitti gidiyor, n11 ve hepsiburada.com alışveriş siteleri seçilmiş durumda. 17 Eylül tarihine kadar bu siteler üzerinden Samsung Note 8 ön siparişi veren herkes 500 TL’lik hediye çekine sahip olacak. Bu hediye çeki ile telefon almak maalesef mümkün değil. Sadece SamsungWA sitesi içinde bulunan ürünler satın alınabiliyor. Ürünün ön siparişi verildikten ve ödeme yapıldıktan sonra kullanabileceğiniz hediye çekinin kodu SMS olarak veya e-mail yolu ile size ulaştırılıyor.

SAMSUNG NOTE 8’DEN UMUTLU

Note 7’nin pil sorunu üzerine sıkıntılı süreçler geçiren ve telefonlarını toplatmak durumda kalan Samsung, Note 8 için daha özenli davranacak gibi görünüyor. Hem teknik açıdan hem de pazarlama açısından ilklere imza atılmaya şimdiden başlamış durumda. Öyle ki şimdiye kadar Samsung’un hiç bir telefonunda yapılmayan hediye çeki uygulaması Samsung Note 8 için yapılacak. iPhone’un yeni modelinin tanıtımını da bekleyen potansiyel telefon alıcıları için verimli bir kampanya olarak varsayılan bu kampanya ayrıca Note 7 ile alınan dersin de meyvelerini yiyecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ISO 27001 Belgesi

ISO 27001 Belgesi ISO 27001 belgesi, ISO’nun sunduğu önemli standartlardan bir tanesidir. Son derece önemli …

Bir cevap yazın