Samsung’un Android Oreo 8.0 güncellemesi alacak telefonlar listesi ( 27 Kasım )

Android mobil işletim sistemini en çok kullanan Samsung akıllı telefonlarından son versiyon Oreo güncellemesini alacak olan modelleri sizler için derledik.


Kuşkusuz Android mobil işletim sistemini en çok kullanan cihazlarının Samsung’un akıllı telefonları olduğu biliniyor. Türkiye’de onlarca modelin satıldığı cihazların bir çoğu da Google’ın sunduğu mobil işletim sistemi olan Android’in en son sürümü olan Oreo 8.0’ı alacağı da biliniyor. Yakın zamanda birçok kaynaktan derlediğimiz Android Oreo güncellemesi alacak olacak olan Samsung akıllı telefonları listesini sizlere sunmak istedik.

Dönemsel olarak telefonlarda kullanılabilir olacak mobil işletim sistemi, telefonların donanımsal özelliklerine göre kendini en kolay ve en hızlı kullanım sağlayacak şekilde cihaza entegre olacak. Listeye yeni eklenen Galaxy S serisinin Samsung S6 modeliyle birlikte toplamda 40 farklı modelde kullanılabilir olan Android Oreo 8.0’i alacak Samsung akıllı telefonlar listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. 27 Kasım 2017 olarak son olarak güncellediğimiz liste de sizin de telefonunuz yer alıyor mu ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp’ın Snapchat sevdası bitmiyor.İşte yeni WhatsApp özelliği

WhatsApp'a Snapchat'ten (ç)alıntı bir özelliğin daha gelmesi gündemde. İşte WhatsApp'ın lokasyon etiketi hakkındaki detaylar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir