Samsung’un kablosuz kulaklıkları 50 dolardan satışa sunuldu

Samsung Gear IconX adını verdiği yeni kulaklılarını satışa çıkarttı. 50 dolarlık fiyat etiketiyle Apple Airpods’a iyi bir rakip olacağı düşünülen IconX ortalamalarda bir kullanım sunuyor.


Samsung’un yeni piyasaya sürdüğü IconX kablosuz kulaklığı bir oyuncu kulaklığı değil. Apple’ın çıkarttığı küçük kulaklıklardan sonra birçok firma bu konuda yeni bir ürün çıkarttı. Bunlardan en sonuncusu ise IconX modeliyle Samsung oldu. 3 farklı renk seçeneğine sahip IconX, geçtiğimiz yıl Haziran ayında tanıtılmıştı ve fiyatının da 200 dolar olacağı belirtilmişti. Ancak Samsung rakiplerinin aynı tarzdaki kablosuz kulaklıklarını çok pahalıya sattığını düşünmüş olacakki IconX kulaklığını sadece 50 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sundu.

PİL KONUSUNDA ORTA KALİTEDE

Uzmanların kulaklık ile yaptıkları deneyimde kulaklığın ses kalitesinin orta düzeyde olduğunu belirttiler. Ayrıca batarya kullanım süresi tanıtımda 1,5 saat olarak belirtilse de piyasadaki versiyon tam dolu şarj ile 5 saate kadar kullanım sağlıyor. Airpods’a en büyük rakip olması beklenen iconX, günlük kullanıma uygun, kolaylıkla görüşme yapabileceğiniz ve müzik dinleyebileceğiniz bir kablosuz kulaklık. Bluetooth bağlantısı ile çalışan kulaklıkların Türkiye’ye geliş tarihi ve ne kadar fiyat etiketine sahip olacağı ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hangi PS4’ü almalıyım

PlayStation markası ilk olarak 1994’te hayatımıza girdi ve günümüze kadar evrimini sürdürdü. Oyun sektörünün hızlı …

Bir cevap yazın