Samsung’un Yeni Akıllı Saati Gear Sport Çok Yakında Satışa Çıkacak

Samsung’un kısa bir süre önce tanıttığı yeni akıllı telefon modeli Gear Sport kısa bir süre içinde satışa çıkacak.


Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un Note 8 modeliyle birlikte tanıttığı yeni akıllı saati Samsung Gear Sport çok kısa bir süre içinde satışa sunulacak.

Samsung’un Ağustos ayında Samsung Galaxy Note 8 modeliyle birlikte tanıttığı yeni akıllı saati Samsung Gear Sport modeli adından da anlaşıldığı üzere sporla uğraşan kullanıcıları hedef alıyor. 50 metreye kadar su geçirmezlik garantisi sunan Samsung Gear Sport modeli ayrıca en doğru izlemeler için gelişmiş bir GPS alıcısı bulunduruyor. Samsung’un diğer Gear modelleri gibi müzik çalar gibi özelliklere de sahip olan Samsung Gear Sport modelinin ne zaman çıkacağı açıklanmamıştı.

Samsung Gear Sport Türkiye’de de Satışa Çıkacak

Samsung tarafından kısa bir süre önce Gear Sport modeli için yanınlanan “Official Lunch” videosunun ardından saatin çıkışının kısa bir süre içinde yapılacağı konuşulsa da Samsung Gear Sport modeli için herhangi bir çıkış tarihi açıklamamıştı. Samsung tarafından Gear Sport modeli için kesin bir çıkış tarihi açıklanmasa da Gear Sport modelinin önümüzde ki aylarda çıkması bekleniyor. Tizen tabanlı olacak olan Gear Sport’un ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. Henüz satış rakamı hakkında Samsung cephesinden herhangi bir açıklama gelmese de cihazın yurtdışında 350 dolardan ülkemizde ise 1500 TL’den satışa çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor

Ünlü Saç tasarım uzmanı Abdullah Zengin, 2022 Yaz saç trendlerini açıklıyor “Ombre saçların yıldızı bu …

Bir cevap yazın