Samsung’un Zorlu Şartlara Karşı Dayanıklı Tableti Galaxy Tab Active 2 Ortaya Çıktı

Samsung’un zorlu şartlarada dayanıklı tablet modeli Galaxy Tab Active 2 özellikleri sızdırıldı.


Samsung’un dayanıklı ürünlerinin bulunduğu Active serisine yeni modeller eklemeye devam ediyor. Galaxy S serisi modellerinde görmeye alışkın olduğumuz Active modellerinin arasında Samsung şimdi de bir tablet ekliyor.

Samsung’un kısa bir süre içinde tanıtması beklenen Samsung Galaxy Tab Active 2 modelinde Active serisi özellikleri bulunacak. Samsung ayrıca bu yeni tabletinde hem parmak izi okuyucusunu bulunduracak hem de kendi sesli asistanı olan Bixby’ye yer verecek.

Sızdırılan diğer bilgilere göre Samsung Galaxy Tab Active 2 gücünü Samsung’un Exynos 7870 işlemcisinden alacak. 3 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanıyla birlikte gelecek olan Samsung’un yeni tableti ayrıca 8 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak.

Android 7.1.1 işletim sistemiyle kutusundan çıkacak olan Samsung Galaxy Tab Active 2 modeli ayrıca parmak izi okuyucusuyla birlikte gelecek ve USB Type C girişi bulunacak. Active 2 ayrıca 8 megapiksel çözünürlüğünde arka ve 5 megapiksel çözünürlüğünde ön kameraya sahip olacak.

S-Pen Desteği Sunacak

Samsung’un sesli asistan yazılımı Bixby ile birlikte gelecek olan Samsung Galaxy Tab Active 2 ayrıca S-Pen’e de sahip olacak. Samsung’un yeni tabletinin 2018 yılında satışa sunulması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri

Plastik tekerlek modelleri ve özellikleri Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen plastik tekerlek modelleri, ev ve …

Bir cevap yazın