Sedat Biga ve Harika Saç TasarımlarıKadınların hayatlarında önemli bir yeri olan yerlerden biriside kuafördür. Burada kendilerini muhakkak ki daha iyi hissederler. Bu anlamda kendi tarzlarını ve modayı ciddi bir şekilde takip eden kuaför arayışları devam eder. Bazı kadınlar ise bu konuda oldukça şanslıdır. Sedat Biga kuaför salonlarını keşif eden bayanlar arayışlarına artık bir son vermektedirler.

Bu saç tararım merkezi işini en iyi şekilde yapıyor ve müşterilerin tam olarak ne istediğini biliyor. Yaklaşık olarak 30 yılı deviren merkez standartlarında, kalitesinde en ufak bir taviz vermiyor. Bu merkezde çalışan ve kendi iş yerini kurmak isteyen tasarımcılar burada çalıştıklarını müşterisine referans olarak sunuyor ve bununla gurur duyuyor. 1990 yılından beri İstanbulluların birçok bilmediği ismini ilk defa duyduğu keratin saç kaynağı gibi kavramlar ile tanışmasına vesile oluyor.

Keratin saç kaynak işinin en önde gelen isimlerinden olan Sedat Biga bu ve birçok yenilik ile rakiplerine de ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Birçok konuda olduğu gibi bu konuda da öncü isimler arasında gururla bulunuyor.

Hazırlamış olduğu Videolar

Sedat Biga başarısını tüm ülkeye hatta yurt dışına taşımak adına bazı videolar çekiyor. Bu anlamda ne kadar başarılı ve iddialı olduğunu tüm dünyaya bu videolar aracılığı ile gösteriyor. Kendisinin nasıl bir deha olduğunu bilmeyenlere denemeden önce görecekleri saç kaynağı videoları çekerek bir anlamda kendisini ispatlamış oluyor.

Ünlü Projelerde Aldığı Yerler

Dünyaca ünlü bazı projelerde başarılı bir şekilde ülkemizi temsil eden Sedat Biga sadece Türkiye de müşterileri tarafından değil, dünyanın birçok yerinden hayranlar barındırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bitcoin Ne Kadar?

Dijital dünyada sürekli adından söz edilen ve gelecek yılların tek para birimi olacağı finansörler tarafından …

Bir cevap yazın