Şeffaf DualShock 4 oyun kolları geliyor

Crystal DualShock 4 adı verilen Sony Playstation oyun kolları yepyeni ve ilginç tasarımlarıyla satışa çıkıyor. Maalesef Türkiye satışı için net bir bilgi olmasa da yeni oyun kolları oyuncular için yepyeni bir deneyime olanak tanıyacak.


Kablosuz oyun kollarını ilk olarak kullanan Sony, Playstation oyun konsolu için oyuncu deneyimlerini geliştirmeye devam ediyor. Klasik siyah oyun koluna alternatif olarak yeni renkli ve yarı saydam oyun kollarını satışa sunmaya hazırlanıyor. İlk olarak Kanada ve ABD’de satışa sunulacak olan kolların fiyatı ise siyah koldan 5 dolar daha pahalı olacak. Klasik siyah kolun şu anki ABD satışı ise 60 dolar civarında.

ÖN SİPARİŞLER ALINMAYA BAŞLANDI

Amerikan Walmart ve Gamestop mağazalarında ön sipariş ile satışına başlanan oyun kollarını maalesef her mağazada bulunmuyor. Sony’nin değişik satış stratejisi üzerine farklı renkteki kollar farklı şube ve mağazalarda satışa sunuluyor. Örneğin beyaz kristal modeli sadece Gamestop’ta satışta olup kırmızı kristal ve mavi kristal renkleri ise Walmart’ta satışa sunuluyor.

TAMAMEN SAYDAM DEĞİLLER

Kolların sadece ön yüzünün saydam olduğu ancak arka tarafın düz bir renge sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor. Crystal DualShock 4 modellerinin normal siyah renkteki DualShock’lar ile aralarında hiç bir işlevsel fark bulunmuyor. Bu geliştirme sadece görsel amaçlı yapılmış olup oyuncu karakterine göre kullanıcıya hitap etmesi hedefleniyor. 5 dolarlık farka değip değmediğini de gerçekleşen satışlarla anlayabileceğiz. Eylül ayı içinde satışa çıkacak olan kolların Türkiye’ye ne zaman geleceği ve ne kadara satılacağı ise şu an tam bir muamma. Sony tarafında diğer ülke satışları hakkında net bir bilgi de yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kombi Servisi İhtiyaçlarına Profesyonel Çözümler

Kombilerinizde yaşamış olduğunuz her tür arıza için yerine getirilen kombi servis hizmetlerinde sizlerin beklentilerini karşılayacak …

Bir cevap yazın